Skocz do zawartości
co3en

Tanie i BEZGŁOŚNE 350-450W ew łatwo @ na bezgłośne

Rekomendowane odpowiedzi

witam Dołączona grafika

 

Czy możecie mi polecić jakiś bezgłośny ew. łatwo modyfikowalny zasilacz w zakresie 350-450W ?

 

Myślę, że idealnym rozwiązaniem był by tutaj jakiś zasilacz ze 120mm wiatrakiem, który można by łatwo zmodyfikować, tak żeby chodził na 5v a dzięki temu był bezgłośny i przy okazji zapewniał tej zasiłce jakiś minimalny ruch powietrza.

 

Dodam tylko, że cały komp chłodzony jest wodą a na chłodnicy są właśnie dwa 120mm wiatraki puszczone na 5v i takie coś jest dla mnie do zaakceptowania.

 

Sam znalazłem takiego Modecoma na allegro http://allegro.pl/mo...2791474565.html ten MC-350 jest przede wszystkim tani i z zasady powinien być cichy a jeżeli nie, to po prostu go rozbiorę i puszczę na 5v. Macie jakieś lepsze pomysły ?

 

Zasilacz ma pociągnąć: E2160@3.1ghz, MSI P35neo2, 2 gb ramu, 2xhdd + jakaś grafika do tego (nie wiem co to będzie ale coś co znajdę na allegro w cenie do 80-100 zł najlepiej pasywne - propozycje grafiki też mile widziane).

Edytowane przez co3en

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam znalazłem takiego Modecoma na allegro http://allegro.pl/mo...2791474565.html ten MC-350 jest przede wszystkim tani i z zasady powinien być cichy

 

Miałem modecom 350W MC 2.0 i "z zasady" nie był cichy (zależy też o jakim poziomie ciszy rozmawiamy, bo to dosyć wzgl.).

 

Myślę, że idealnym rozwiązaniem był by tutaj jakiś zasilacz ze 120mm wiatrakiem, który można by łatwo zmodyfikować, tak żeby chodził na 5v a dzięki temu był bezgłośny i

 

... i przy okazji było łatwiej o przegrzanie. Jak chcesz obniżyć przepływ powietrza, to powinieneś wymienić radiatory zasilacza na wydajniejsze by jego temp. pracy nie wzrosła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...