Skocz do zawartości
Sacrell

Podkręcanie i temperatura (Barton2500@3200)

Rekomendowane odpowiedzi

Athlon (Barton) 2800+@3200+, Radeon 9800 PRO, Epox 8RDA3+, IBM 120 GB, SB Audigy, 2x256 Geil, Q-Tec PSU 400, HP 3500c, Lexmark Z55, Logitech MX 500, Logitech keyboard SE black, LG 915FT+, Liteon-52x24x52, DVD-ROM LG

 

LOL, strary, jak złożyłeś kompa tego co w podpisie, i zadajesz takie pytanie, to ja nie mam słów...

 

Weźże sobie daj spokój, napisz co tam masz naprawdę i zajmij się czymś pożytecznym

 

:lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem......to jest tylko informacyjnie, dlatego, że w momencie rejestracji itd. tak miałem właśnie skonfigurowanego kompa. I właśnie zaczęły dziać się malutkie szopki i łaski ze strony mojego kompa. W ziązku z tym chciałbym się dowiedzieć od osób czy nie przegiąłem i jak chodzi u nich taki Barton i jak go przetaktowali (po prostu informacja dla mnie...chciałbym wiedzieć) :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu !!!!!!!!!!!!!! Przepraszam mój bład.......o rany dopiero zobaczyłem !!!!!!! Sorry. ZAMUSLILEM SIE:-(

 

Temat :

Podkręcanie i temperatura (Barton 2800+@3200)

i wszystkie moje posty dotyczą 2800+

 

Jeszcze raz PRZEPRASZAM za błąd

 

:-):-):-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to może zmień temat postu!!!! I raczej nikt Ci nie powie na ile się kręci, jakbyś uważnie czytał forum to byś wiedział że każdy proc ma inną tolerancję podkręcalności!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sacrell : ale ty gościu masz szmalu. ojciec jest posłem czy jak ? sprzęt wypasiony.

2800@3200 to ni jest dużo podkręcone ale to już blisko szczytu możliwości tej technologii. nic powyżej 3200+ się chyba nie ukaże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sacrell : ale ty gościu masz szmalu. ojciec jest posłem czy jak ? sprzęt wypasiony.

2800@3200 to ni jest dużo podkręcone ale to już blisko szczytu możliwości tej technologii. nic powyżej 3200+ się chyba nie ukaże.

Chyba że dołożą kolejne 256 kilo keszu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LOL, strary, jak złożyłeś kompa tego co w podpisie, i zadajesz takie pytanie, to ja nie mam słów...

Weźże sobie daj spokój, napisz co tam masz naprawdę i zajmij się czymś pożytecznym

:lol: :lol: :lol:

Chyba widać po q-tec'u jak składał.

Reszta to w każdej gazecie jest na Top Power.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...