Skocz do zawartości
domas

komputer z 6.200zł dla gracza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , w poniedziałek zamierzam złożyć zamówienie na nowy komputer w morele.net. Komputer będzie wykorzystywany tylko i wyłącznie do gier oraz codziennego użytku. Będę podkręcał. W zestawie musi się zawierać buda,bez systemu + monitor . Całkowity budżet to 6200 zł brutto. Zestaw jaki złożyłem jest moim zdaniem przemyślany, a oto on :

 

 

 

1. Procesor Intel Core i5-3570K, 3.4GHz

 

2. MSI Z77A-GD55 Intel Z77

 

3. Dysk Western Digital 1TB Caviar Black 7200 64MB SATAIII

 

4. Zasilacz Be Quiet! STRAIGHT POWER CM BQT E9-CM-580W, 80PLUS Gold

 

5. Pamięć Good Ram GR1333D364L9/8G

 

6. Dysk SSD Samsung 830 Series SSD 128GB

 

7. Gigabyte Radeon HD 7970 GHz Edition

 

8. Monitor Eizo FS2333-BK

 

9. Fractal Design Define R4 USB 3.0 Black - nie ma jej w koszyku ( towar nie dostępny)

Link do sklepu : zestaw

Zasilacz wziąłem z proponowanych na grudzien , generalnie całość jest bardzo zbliżona do zestawów proponowanych. Ale teraz pytane. Komputer będzie brany na firmę a ja się nie orientuje czy wszystkie komponenty trzeba kupić w jednym sklepie. Bo jeżeli tak to na samym monitorze jest 200 zł przebitki i może będzie się opłacało zmienić sklep. Czy zasilacz da radę po OC procka w okolice 4,3-4.5 ?. Czy da się coś ulepszyć w cenie tego zestawu. Z Góry dzięki za opinie

Edytowane przez domas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6200PLN to spora kwota na fakturze, lepiej, żebyś miał dobre wytłumaczenie czemu tyle wydałeś na komputer do worda, kiedy wszyscy inni kupują za 2000 Dołączona grafika Najgorzej jak się okaże podczas kontroli, że tego komputera nawet nie ma w siedzibie firmy ;)

Edytowane przez humanoidal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówienie złożone, wyszło trochę na raty bo pierwsza faktura będzie na grudzień a druga na styczeń . Także przyjemności z korzystania z ssd będę miał w styczniu. Wtedy kupie ssd , monitor, chłodzenie procka . Co do wytłumaczenia to myślę że nie będzie problemów, bo działaność firmy pozwala zwojować co nie co :) Komp faktycznie solidny:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...