Skocz do zawartości
G-Dave

Zestaw do Hitmana na 2560x1440 [cichy]

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

próbuję złożyć zestaw komputerowy. Priorytetem jest to żeby nowy Hitman chodził w max detalach na 2560x1440, natomiast w w normalnym zastosowaniu (net, dokumenty itp) ma być cichy Dołączona grafika

 

Póki co już kupiłem:

SSD - Samsung 830 256GB

Obudowa - Fractal Design Define R4

 

Co do reszty to skomponowałem taki zestaw:

CPU - i5 3570k

MB - MSI Z77A G45

HDD - 1TB WD 10EZEX

RAM - 2x 8GB Corsair 1333MHz

 

Do tego potrzebuję:

- kartę graficzną, która uciągnie nowego Hitmana w 2560x1440 (w cenie 1000-1500 jednak jeżeli się da to zdecydowanie wolałbym niższą kwotę, bo i tak już nadszarpuje budżet).

- jakiś zasilacz - cichy i modularny (podejrzewam, że coś w okolicach 550W starczy)

- cichy, ale wydajny wentylator

 

Aha póki co procesor nie będzie kręcony (kupuje wersje z 'k' zeby sobie zostawić otwartą furtkę).

 

Z góry dzięki za wszelkie uwagi!

 

Dave

Edytowane przez G-Dave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź. 500W zasilacz pociągnie ten zestaw przy późniejszej próbie OC ? ( jak da radę to 4.3-4.5 GHz).

 

Co do wentyla to chodziło mi o taki na CPU Dołączona grafika (oczwyście ważne żeby był cichy i dał radę z późniejszym OC)

Edytowane przez G-Dave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm dzięki, ale niestety nie ma go w morelach, a tam składam zamówienie. Byłbyś tak miły i wrzucił jakiś model z moreli? Dzięki!

 

Oczywiście chodzi o chłodzenie.

 

 

@Gregory

Myślałem nad tym BQ, ale z tego co czytałem ma krótkie kable i mogą nie styknąć w R4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...