Skocz do zawartości
Agaaa

Nielegalna propozycja

Rekomendowane odpowiedzi

metal gear solid 2 substance - bardzo dobra giera ale musi  trafić w gust

jak trafi to wakacje zlecą gwarantuje

No i trzeba mieć pada do tego koniecznie bo na klawiaturze to można sie tylko wkurzyć na tą gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja z gier to polecam na dzien dzisiejszy:

Return to Castle wolfenstein: Enemy Teritory (darmowa gra na Multiplayera)

GTA: VC

CMR3

Battlefield (z modem Desert Combat)

ze strategi to nie wiem dawno juz je zostawilem ale mysle, ze powróce:)

chyba C&C Generals oraz Warcraft?

duzo jest gier godnych uwagi ja gram w te co wymienilem wyzej zwlaszcza w Enemy Teritory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza połowa wakacji (tak do około 20 lipca):

- Sprintell Cell,

- GTA 3,

- NFS hp2,

- Q3

- RTCW ET, SOF2, CS, Q3, UT (do grania po sieci)

- SOF1, U1,(do wyboru :))

Druga połowa wakacji (21.07 - 31.08):

- GTA VC

- Colin 3

- UT 2003

- U2

- HL 2 i Doom3 (jeśli do tego momentu wyjdą :))

 

To powinno wystarczyć na wakacje, ale polecam wypad nad morze i trochę pobutu na świeżym powietrzu :) bo wkońcu poto są wakacje:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza połowa wakacji (tak do około 20 lipca):

- Sprintell Cell,

- GTA 3,

- NFS hp2,

- Q3

- RTCW ET, SOF2,  CS, Q3, UT (do grania po sieci)

- SOF1, U1,(do wyboru :))

Druga połowa wakacji (21.07 - 31.08):

- GTA VC

- Colin 3

- UT 2003

- U2

- HL 2 i Doom3 (jeśli do tego momentu wyjdą :))

 

To powinno wystarczyć na wakacje, ale polecam wypad nad morze i trochę pobutu na świeżym powietrzu :) bo wkońcu poto są wakacje:)

 

Taaa.... Właśnie jade nad morze i nie bedzie mnie przez 2 tygodnie, a jak przyjade to sie załamie pewnie jak zobacze ile nowych topiców jest....W morde i bedzie nowa lektóra na lato...

A tak wogule to z poleconych gierek gram w:

1. GTA Vice City

2. Czasem w UT

3. :mrgreen:

 

Pozdrafiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Soldier of Fortune 2 Multiplayer ! .....dziekuje. (ja mam wlasnie taki plan  na  wakacje bo tej grze daje 1110) :lol:

no ja w sofa 2 multiplayer gram od sierpnia 2002 (od kiedy mam stałe złącze) i do tej pory nieprzestałem w to grać :) Moim zdanie super giera!! 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej a ja sobie jeszcze polece Indiana Jones and the Empiror's Tomb. Już prawie przeszłam, zostało mi jeszcze ze 3 plansze :mrgreen: A teraz może bede pykać w Tomb Rider'a :twisted: Bedzie jaaaaazdaaaaaa :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chce od kogoś...może tak sie wyraże, ale nie ściągać bo mam słabiutki transfer a na noc kompa nie zostawie bo brat pewnie nie bedzie chciał...Zresztą sie zobaczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz na PC ? Hahaha no a o czym ja pisalem...

Chyba niewiesz co to jest Direct Connect. Program p2p na ktorym jest lad i porzadek :) Nie tak jak na tym scierwie zwanym kaazą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam nocki z kumplami i kolezankami. mam na mysli oczywiscie gre w sieci!!!!

Polecam Medala, predatora 2, colina 2 i 3, no i oczywiscie UT2003

Mozna takze popykac w strategie - warcraft3

Ten tego, jak ty grasz w colina 3 w sieci bo ja jakos nie moge znalesc tam opcji multiplayer :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowego Tomb Raidera mam już od 2 tygodni :)

a co do gierek to Gothic 1 i 2 fajny , MGS2 no i jest jeszcze jeden stary tytuł który dlamnie był jedną z najlepszych gierek w jakie kiedykolwiek grałem:DeusEX naprawde POlECAM

pozdro all

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowego Tomb Raidera mam już od 2 tygodni :)

a co do gierek to Gothic 1 i 2 fajny , MGS2 no i jest jeszcze jeden stary tytuł który dlamnie był jedną z najlepszych gierek w jakie kiedykolwiek grałem:DeusEX naprawde POlECAM

pozdro all

Z kąd tyś wynalazł tego Tomb Ridera :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o ja UT2003 albo lepiej 2004 jak bedzie , ta gra to syf :] grafa pstra jak w jakiejs <span style="color:red;">[ciach!]</span>ej kreskowce + ten durny piorun na snajperce :]

i mierne levele, jedyny uwagi w tej grze jest bombing run.

 

A tak pozatym to polecam Frozen Throne, Splinter Cell jesli ktos nie gral moze Elite force II ? Jeszcze nie gralem. A tak pozatym to mnie nic ostatnio nie wciagnelo w GTA:vc troche gralem.

Durne te gry sie takie robia, jakies beznadzieje konwersje bez obslugi myszki w sterowaniu (TR) czy colin3 (wielki ziew).jak ebde mial nowego kompa to sobie Gothic II zainstaluje, poprzedni byl calkiem niezly.

 

A tak pozatym spedzenie wakacji przed monitem nie jest jakeis takie fajny czy zdrowe :] szkoda czasu na granie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze!!!

Sorry że dopiero dzisiaj ale miałem problemy z netem. :(

Co do TombRaidera to poprostu mam kontakty z "zawodowym" i pożądnym piratem :D i on ma bardzo często gry dużo szybciej niż ma miejsce premiera w Polsce a czasami nawet w euro. Gość potrafi każda gierkę załatwić :D

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowego Tomb Raidera mam już od 2 tygodni :)

a co do gierek to Gothic 1 i 2 fajny , MGS2 no i jest jeszcze jeden stary tytuł który dlamnie był jedną z najlepszych gierek w jakie kiedykolwiek grałem:DeusEX naprawde POlECAM

pozdro all

Z kąd tyś wynalazł tego Tomb Ridera :?:
Już z miesiąć jest w necie... I nie trzeba być jakimś prze<span style="color:red;">[ciach!]</span>ym piratem aby sobie go załatwić :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do TombRaidera to poprostu mam kontakty z "zawodowym" i pożądnym piratem :D  i on ma bardzo często gry dużo szybciej niż ma miejsce premiera w Polsce a czasami nawet w euro. Gość potrafi każda gierkę załatwić :D

Patrz wyżej :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...