Skocz do zawartości
Agaaa

Nielegalna propozycja

Rekomendowane odpowiedzi

Gta: Vice City właśnie gram, a wiesz że może zainstaluje CS'a, już zapomniałam o tym, a przecież to dobra gra. W CMR3 też postaram się popykać (jak mi ludzie dojść do kompa dadzą, bo mnie ciągle gdzieś na dwór wyprowadzają {heh, takie życie}). A GTA V.C. to napefffno :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ?

Wszystko robione na jedno kopyto.. :| chociaz na horyzoncie widac jakies perelki typu halo, Freedom: The Battle for Liberty Island, doom 3, Ufo aftermath i pare innych. W dalszej przyszlosci fallout 3 i jagged allaince 3... :)

 

Ja sie nie martwie o swoje wakacje, wychodzi dodatek do jagged allaince 2.. i znowu noce nieprzespane bo w dzien robota :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza gra na lato jest miłość wiec radze sobie znalesc druga polowe. Zabawa o wiele wieksza niz komp:) a czasu pozera tyle samo...

Moze i masz racje ale jak wokoło banda idiotów...
no faktem jest ze dzis to o dobra partie trudno(jak z procesorami) jestem walsnie krotko po takim jednym. No ale niema ze boli trzeba szukac dalej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kilka propozycji na to lato:

 

Gra w zielone (fifka2003)(najplepiej w kumplami) ale NIE grac(jarac) za doozo - mozna sie uzaleznic :D

Ognisko 2003 - gra stara jak swiat, ale z roq na rok coraz lepsza

Jeziorka v2.1beta - symulator pływania, ale UWAGA mozna utonac :D

Pipa 2003 - football kobiet :D

 

i wiele innych gier ktoore umilaja wakacje :D

Powaznie teraz nie ma gire w ktoore mozna bylo by grac cale wakacje ( na PC :D) Mi dzisejsze gry sie nudzo po gdzinie. Jak jest naprwade cool to kilka dni pogram

Czekam na THPS4 bo jestem pewien ze 2 tyg w niego pogram :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm ja teraz gram w Star Trek ELite Force 2 , calkiem calkiem :] ponadto o ile sie nie myle w tym tyogdniu co bedize pokaze sie nowy Tomb rider. Oprocz tego HULK jest calkiem spox jak kolezdy wyzej mowili colin tez niczego sobie :). jakby tego bylo malo to dodatek do NWN i Morrowind (jezeli ktos to lubi, ja nie :P :] ) . MOto gp tez ejst spox i w ostatecznosci strzelanka to Will Rock. Jakby nie patrzec jest trochje gierek :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...