Skocz do zawartości
Twiggy696

Konkurs Tp-Link

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

zgodnie z sugestią romka zakładam temat dotyczący konkursu TP-Link i wysyłki nagród:

 

 

•igorkoch pt., 30/11/2012 - 22:30

Na waszym miejscu nie cieszyłby się tak bardzo z tego konkursu, choć przyznam, że nagroda jest kusząca no i oczywiście sam wziąłem udział. Jest jedno ale .... jak może pamiętacie był sobie konkurs z TPLink`iem no i byłem jednym z jego laureatów (co można sprawdzić tu: http://www.purepc.pl...routery_rozdane). Niestety do tej pory nagrody nie otrzymałem a pytanie (bardzo grzeczne) do redakcji zostało bez odpowiedzi. Ciekawe czy inni nagrodzeni dostali swoje nagrody. Mimo wszystko liczę, że jest to tylko nieporozumienie i wszystko się wyjaśni. Pozdrawiam i życzę wszystkim szczęścia przy ogłoszeniu wyników

Zaloguj się, by odpowiadać

 

•Gkar sob., 01/12/2012 - 00:00

hmmm to jest dziwne bo chyba jest dwóch @igorkoch. Jeden co ma konto od 2 tygodnie 4 dni a drugi Rejestracja: 15 wrz 2012

Zaloguj się, by odpowiadać

 

•romek sob., 01/12/2012 - 14:58

Sorry ale igorkoch z Tobą coś jest nie tak. Na maila dostałeś ode mnie odpowiedź. TP-Link ma 14 dni roboczych na dostarczenie nagrody, liczone od daty kiedy dostaliście ode mnie info, że wyniki poszły do sponsora. Druga sprawa, że jesteś bardzo niecierpliwą osobą i za przeproszeniem narzekasz jak nikt dotychczas. Jak wygrałeś narzekasz, że nie dostałeś, jakbyś przegrał to pewnie byś narzekał, że to ustawka i zaraz byś zgłaszał do US. Chyba nie rozumiesz, że to zabawa dla czytelników a jak ktoś zaczyna tak narzekać to cała chęć organizacji takich zabaw odchodzi i uwierz mi wielu będzie nieszczęśliwych, że PurePC przestało robić konkursy bo jeden user dobija się drzwiami i oknami bo nagrody nie dostał, mimo, że termin jeszcze nie upłynął. Tak w ogóle to temat nie odnosi się do zabawy z Samsung więc proszę trzymać się tematów.

Zaloguj się, by odpowiadać

 

•igorkoch sob., 01/12/2012 - 18:31

Sorry Romek ale chyba coś z Tobą jest nie tak. 1. Wiem, że dyskusja o konkursie TPLink pod innym tematem jest niezgodna z netykietą ale to jedyne mieście gdzie mogę liczyć na reakcję 2. Nie, nie chcę, żeby PurePC przestało organizować konkursy, zwłaszcza, że robicie to bez FB co się bardzo chwali 3. Insynuacja, że narzekałbym, że nie wygrałem jest nie na miejscu - niby skąd to wiesz ? Brałem udział w inny konkursie, nie wygrałem i co można sprawdzić nie wysłałem żadnych narzekań. 4. Moje "narzekania" wynikają z regulaminu przez WAS ustalonego i przez Was nieprzestrzeganego, który ja przeczytałem, a Wy ? a mianowicie: - pkt 6 regulaminu - ogłoszenie wyników w ciągu 5 dni roboczych - pierwsze uchybienie. Zapraszam innych użytkowników do samodzielnego policzenia dni roboczych do ogłoszenia wyników - pkt. 10 regulaminu - nie ma w nim mowy o dniach ROBOCZYCH. 15 listopada dostałem na forum podziękowania od Ciebie za dostarczenie danych. Proszę policz ile to dni do dzisiaj ? Jesteście w internecie od dawna, ja od dawna Was czytam (choć konto mam jak wiadomo od niedawna). Spodziewałem się, że dobrze się zastanowicie zanim coś opublikujecie i weźmiecie odpowiedzialność za to co napisaliście. Chętnie pomogę przy pisaniu regulaminów do innych konkursów. A i jeszcze jedno, o jakim mail`u miałby być tą odpowiedzią ? Ta z informacją o wygranej ? Pozdrawiam

Zaloguj się, by odpowiadać

 

•Silvana sob., 01/12/2012 - 18:55

No patrz - masz konto od całych 2 TYGODNI - oczywiście czytasz serwis od pięciu lat Dołączona grafika Ale NVM, masz jakiś problem, to go załatwiaj poza np.: tym wątkiem! Konkursów na PPC było dziesiątki, wygrały setki osób i generalnie chyba wszyscy są zadowoleni (w tym ja ;]), a ty wchodzisz i wylewasz swoje smutki. Może sponsor nieco przysnął, bo on wysyła nagrody, albo kurier/PP nawala. Jezu, co za ludzie.

Zaloguj się, by odpowiadać

 

•Silvana sob., 01/12/2012 - 18:55

No patrz - masz konto od całych 2 TYGODNI - oczywiście czytasz serwis od pięciu lat Dołączona grafika Ale NVM, masz jakiś problem, to go załatwiaj poza np.: tym wątkiem! Konkursów na PPC było dziesiątki, wygrały setki osób i generalnie chyba wszyscy są zadowoleni (w tym ja ;]), a ty wchodzisz i wylewasz swoje smutki. Może sponsor nieco przysnął, bo on wysyła nagrody, albo kurier/PP nawala. Jezu, co za ludzie.

Zaloguj się, by odpowiadać

 

•igorkoch sob., 01/12/2012 - 19:30

No popatrz - mam konto od 2 TYGODNI a jednak mogłem wziąć udział w konkursie który się skończył miesiąc temu. Ciekawe jak to możliwe ?

Zaloguj się, by odpowiadać

 

•romek sob., 01/12/2012 - 19:54

Grzecznie powiem, siejesz zamęt. Wysłałem zapytanie do TP-Link z prośbą o namiary na wysłane paczki. Jak mówi regulamin, sponsor wysyła nagrody i my z swojej strony dopełniliśmy obowiązków. Zaprzestańmy dysputy w tym temacie albo przenieśmy ją do odpowiedniego, dotyczącego konkursu. Dziękuje.

Zaloguj się, by odpowiadać

 

•Twiggy696 śr., 05/12/2012 - 20:48

W regulaminie nie ma nic, że TP-Link wysyła nagrody więc nie widze tu dopełnienia obowiązków. A na PW wypadałoby odpowiadać...

Zaloguj się, by odpowiadać

 

Dodam, że również czekam na nagrodę, a rozjechanie się Organizatora z regulaminem i brak jakichkolwiek informacji na wysłane pytania jest ewidentne.

 

Pozdrawiam

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Laki1231

Nie chce się narzucać ale skoro nagród nie otrzymaliśmy, należą się chociaż przeprosiny bo jest to przykre, człowiek się ucieszył że pierwszy raz coś wygrał, jak się później okazuje nie otrzymał tego. Dobre forum czytam codziennie, chwale sobie, ale to jakaś wpadka niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie malkontenci tylko chodzi o rzetelne podejście do tematu. Nie wysłane nagrody, opóźnienie - krótka informacja, że nie wysłane jeszcze, a nie wycieczki, że malkontenci, sianie zamętu, zero informacji na zadane pytanie przez PW.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Laki1231

HeatheN od wiadomości na pw minęło ponad 14 dni roboczych, nagrody nie mamy, też byś pisał, gdybyś nie dostał więc nie podlizuj się redakcji. Nie wypowiadaj jeżeli temat nie dotyczy Ciebie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na maila dostałeś ode mnie odpowiedź. TP-Link ma 14 dni roboczych na dostarczenie nagrody, liczone od daty kiedy dostaliście ode mnie info, że wyniki poszły do sponsora. ........ nagrody nie dostał, mimo, że termin jeszcze nie upłynął

 

Nie wiem jak można by to rzetelniej rozwiązać, tak by wszyscy gorączkujący się byli zadowoleni.

Mało tego te parę dni nie powinno nikogo zbawić. Myślicie że Romek ma nagrody w domu i nie chce mu się ich wysłać?

 

 

Wydaje mi się że komentarze pod konkursami powinny być zablokowane bo wiecznie to samo:

 

-o kolejny fajny konkurs, super przydałoby się wygrać nic nigdy nie wygrałem

-jakie są zasady losowania, kto pierwszy? jak to wygląda

-żydomasoneria! ustawiony konurs, dlaczego on wygrał skoro ma taki krótki staż, i dodatkowo nick na literę A

-gdzie moja nagrodaaaaaaaaaaa

 

Dołączona grafika

 

Laki1231

 

ttp://www.youtube.com/watch?v=hPi7X-O3AqA&feature=plcp

4 lata temu wygrałem tu grafikę.

Z dostareczeniem też była obsuwa.

Nikt nie płakał, nikt nie wylewał żali. Wszelkie kwestie wyjaśnione na PW

Więc zamilcz, bo temat mnie dotyczy.

Mnie jak i reszty normalnych użytkowników, którzy pod każdym konkursem czytają wypociny płaczków.

Edytowane przez HeatheN
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy mają problem z rozumieniem co jest napisane:

 

- nieprzestrzeganie regulaminu przez Organizatora

- nieznajomośc regulaminu przez Organizatora

- nie płacze, że nie mam nagrody, bo obsuwa może się zdarzyć. A jak się zdarza to wypadałoby poinformować o tym - o to mi chodzi. A nie chować głowę w piasek, nie odpisywać, w komentarzu pod innym newsem rzucić jakiś termin 14 dni roboczych, który nie ma potwierdzenia w regulaminie, stwierdzić, że wg regulaminu sponsor wysyła - o czym tam też nie ma mowy.

 

O to mi chodzi, a czy dojdzie po 2 dniach, czy po 2 miesiącach bo jakas obsuwa to wsio ryba, ale wypadałoby poinformować o tym, bo wygląda to tak, że konkurs odbębniony, wejścia na stronę zaliczone, sponsor zadowolony bo też zaliczył wejścia, a reszta głęboko w ... .

Edytowane przez Twiggy696
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Laki1231

Miną miesiąc, lekka obsuwa? Pozdro i nie obwiniam romka, bo wiem, że to nie od niego zależy, ale należałaby się nam odpowiedź a nie milczenie tylko tyle.... ewentualne przeprosiny jeśli coś nawaliło i tego nie będzie. Mówi się trudno

Edytowane przez Laki1231

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ręce opadają...na przyszłość odrobinę więcej cierpliwości.

Woli chyba każdy by Romek i reszta ekipy przygotowywała inne konkursy, niż szanownych forumowiczów informowała na bieżąco gdzie znajduje się ich paczka i ile dni obsuwy będzie.

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesyłka dzisiaj dotarła

Potwierdzam ze dosyć długu trwało ale to nie wina redakcji tylko samego sponsora bo dostałem odpowiedz od redakcji jak przekazali moje dane do wysyłki wiec wiedziałem ze takie opóźnienie nie wynika z ich winy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, po czym poznać, że dany dzień jest roboczy? Chodzi mi oczywiście o dni robocze liczone w regulaminach konkursów. Kiedy ja mam dzień roboczy, kiedy wolny to wiem.

 

Nie można podać konkretnej daty? Czy może "organizator" nie wie jak będzie pracował w odległym horyzoncie czasowym jednego miesiąca?

 

Jakby co, dzisiaj mija 10 dzień roboczy (przynajmniej w powszechnym rozumieniu tego słowa) od zakończenia tego konkursu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dziś też dotarło. Dziękuję. Na przyszlość więcej precyzji w regulaminie i będzie cacy

 

Mam nadzieję, że więcej nie będziesz miał takich problemów. Znaczy się, że już nigdy nic nie wygrasz na PPC Dołączona grafika No ale są plusy - napisałeś swojego 1 posta - gratuluję! Edytowane przez Silvana
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, po czym poznać, że dany dzień jest roboczy? Chodzi mi oczywiście o dni robocze liczone w regulaminach konkursów. Kiedy ja mam dzień roboczy, kiedy wolny to wiem.

 

Nie można podać konkretnej daty? Czy może "organizator" nie wie jak będzie pracował w odległym horyzoncie czasowym jednego miesiąca?

 

Jakby co, dzisiaj mija 10 dzień roboczy (przynajmniej w powszechnym rozumieniu tego słowa) od zakończenia tego konkursu.

 

Też jestem ciekaw kiedy wyniki będą. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym , którzy narzekają na terminowość radzę poczytać o konkursach na pclabie.

 

W swoim czasie było szum,że ludzie nie dostali nagród z kilku konkursów nawet po 6 miesiącach.

Dopiero po wielu interwencjach itp coś dostali na odczepne , ale nie koniecznie to co niby wygrali Dołączona grafika

 

 

Ja nic nie wygrałem a nie narzekam.

Edytowane przez 99tomcat
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, po czym poznać, że dany dzień jest roboczy? Chodzi mi oczywiście o dni robocze liczone w regulaminach konkursów. Kiedy ja mam dzień roboczy, kiedy wolny to wiem.

 

Poniedziałek-piątek, z wyjątkiem dni świątecznych - to jest zdefiniowane w prawie, nie trzeba się silić na dowcip ;)

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Laki1231

Dobra skończcie już. Ale pewnej osoby temat tu nie dotyczy a ma najwięcej Do powiedzenia. Myśli że ma 5k postów i wszystko może. A poszło tylko i wyłącznie o brak odp od redakcji a nie czas wysyłki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniedziałek-piątek, z wyjątkiem dni świątecznych - to jest zdefiniowane w prawie, nie trzeba się silić na dowcip Dołączona grafika

 

Dałem plusik, za dowcip właśnie.

Prawo nie definiuje dni roboczych a jedynie dni wolne. Więcej można poczytać tu.

Można z tego a contrario wnioskować co to dni robocze. Jeśli jednak chcemy być tacy prawi, sobota nie jest dniem wolnym (w prawie), jest więc dniem roboczym. Wyniki konkursu powinny byś już kilka dni temu. To, że ktoś miał w sobotę wolne jego problem. Używanie określenia dni roboczych ma uzasadnienie, jeśli odnosi się do zdarzeń abstrakcyjnych czasowo. Jeśli byłby np. ogólny regulamin konkursów na portalu, wtedy można się taką kategorią posługiwać (może się zdarzyć, że w czasie trwania konkursu wpadnie 1, 3 maja i 3 Trzech Króli). Jeśli odnosimy to do konkretnego konkursu, wypada posługiwać się terminami określonymi datami kalendarzowymi. Można przewidzieć, ile dni roboczych a ile świąt będzie w ciągu najbliższych tygodni. Posługiwanie się określeniem dni robocze to delikatnie mówiąc relikt komunizmu i dobry sposób tłumaczenia swojej nieterminowości. Bo jeśli dni robocze nie są określone w prawie a nie są, każdy może sobie je liczyć jak mu się podoba.

 

Jeśli jest konkurs na portalu, powinna być osoba a niego odpowiedzialna i mieć obowiązek dostarczyć wyniki do publikacji najpóźniej na 24 godziny przed planowanym czasem publikacji. Może to być w 3, 7, 14, 21 dni po zakończeniu konkursu. Organizator powinien przewidzieć ilość uczestników konkursu i czas potrzebny na ustalenie wyników. Nikt nikogo nie goni. Ważne, żeby to zrobić w obiecanym terminie. Inaczej uczciwiej będzie napisać w regulaminie, wyniki podamy wtedy, gdy będziemy mieli ochotę. Uczciwiej.

Edytowane przez Klaus
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie specjalnie nie uczestniczyłem w rozmowie bo nic nowego bym nie wniósł do niej. Wysyłką nagród zajmuje się zazwyczaj sponsor. My wszystkich produktów nie mamy u siebie i dlatego mogą pojawiać się opóźnienia w wysyłkach. Cały Q4 jest bardzo męczący w redakcji, masa spraw do załatwienia i przypilnowania. Konkursy organizujemy dla Was ale faktycznie muszę przyznać, że kilka osób nie rozumie, że to zabawa a wyrzucanie swoich smutków do naczelnego nie jest rozsądne. Wszystkiego nie jestem w stanie przypilnować i jakbyście zobaczyli po innych branżowych serwisach to tylko u nas macie taki wysyp zabaw dla czytelników, poświęcając często nasz wolny czas by przygotować kolejną zabawę.

  • Upvote 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...