Skocz do zawartości
wysota

Chłodzenie radeon HD 6870

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jakie chłodzenie polecacie na Karte Vertex 3d radeon hd 6870, ponieważ moja się strasznie grzeje podczas obciążenia osiąga 88 stopni po czym pc się zawiesza i jestem zmuszony wymienić chłodzenie moje zainteresowanie zwróciły modele:

Gelid ICY Vision-A

Arctic Cooling Accelero Twin Turbo II

Co sądzicie o tych coolerach czy polecacie coś lepszego przedział cenowy do ~200 zł

Z góry dzia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak.

Ale pod warunkiem że nie dokladasz nic do chłodzenia

 

Bo wtedy za cenę karty 450+200zł chłodzenie kupisz już 7850 1gb jak troszkę dołożysz!

 

6870 1gb w cenie 450zł TAK ale w wersji OC z dobrym chłodzeniem MSI Hawk/Gigabyte windforce etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karty i chłodzenia już nie opłaca się kupować tak jak mówią wyżej, lecz ja za bardzo nie mam już wyboru moja karta ma już prawie 2 lata a na chwile aktualną nie moge sobie pozwolić na kupno nowej, lepszej Dołączona grafika a co do tematu czyli chyba w przedziale cenowym ~200 zł nic lepszego nie dostane do mojej karty?

Edytowane przez wysota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wymieniałeś na niej pastę termo, czasem to pomaga ;)

Szczerze to dokładanie takiej kwoty do tej karty jest trochę bez sensu, poszukaj może czegoś na rynku wtórnym. Za ok 100 można czasem wyrwać Thermalrighty różnej maści ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...