Skocz do zawartości
lewo

czyszczenie pasty z procka

Rekomendowane odpowiedzi

mam na procku pastę taką ze srebrem nie silikonem. nie mam zmywacza , ani spirytusu.

można wyczyścić za pomocą wody po goleniu lub np dobrym perfiumie? czy zostanie jakiś osad i najlepiej mi to na sucho zrobić? ewentualnie w ostateczność pójde i wydam na zmywacz do paznkoci z acetonem. ale nie chciałbym już nic wydawać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam jedynie ocet z alkoholem w kuchni i kaszetalny więc średnio się nadają.

nie kupie specjalnie po to spirytusu, już z bólem serca na radiator wydałem kase a i tak z tych tańszych kupowałem.

czyli na sucho będzie lepiej?

 

edit: a ten alkohol kosmetyczny to przecież to samo co alko z perfumach no nie?

w wodzie po goleniu nie dają chyba jakiś dodatków które by zrobiły osad na procku?

Edytowane przez lewo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyszczenie pozostałości za pomocą wody kolońskiej czy perfum odradzam .

 

Czysty spirytus club spirytus salicylowy już prędzej .

 

Albo alkohol izopropylowy czy specjalne środki do tego - alkohol izopropylowy to koszt 10-20 zł w zależności od pojemności .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam denaturat, usuwa bez problemu dowolny typ pasty lub kleju (przy niektórych spirytusem trzeba by się mocno namęczyć). I nie mów o kosztach, butelkę kupisz za kilka złociszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie rady już padły, trzeba jakiś grosz na to lub rozejrzeć się w piwnicy (rozpuszczalnik, benzyna do lakierów, zapalniczek), w szpargałach mamy, siostry, dziewczyny (spirytus salicylowy), barku (czysty spirytus) lub chusteczki nawilżane do demakijażu lub dziecięcej pupy.

Zamykam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...