Skocz do zawartości
wenon123

Celeron 1.7

Rekomendowane odpowiedzi

ECS to jest duzo roznych modeli

a tak wogole to tylko na bardzo nielicznych da sie wogole cos podkrecic

poza tym jak juz na ecs daje sie jakos podkrecac to trzeba umiec to robic (nie to co na np.Abicie,Epoxie,czy nawet Solteku) ,a skoro jestes zielony to odpusc sobie i najpierw zlap troche wiedzy na temat o/c i ogolnie sprzetu

mozesz zaczac od dowiedzenia sie jaki masz model tego ECSa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten procek jest troszke moło ciekawy dopodkręcania. u mnie stabilnie chodzi na 2.1 ghz przy napięciu 1.850v. sam na moment wykręciłem go do 2.2 ale szybko się wyłączył. słyszałem że komuś poszedł na 2.3ghz. życzę powodzenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten procek jest troszke moło ciekawy dopodkręcania. u mnie stabilnie chodzi na 2.1 ghz przy napięciu 1.850v. sam na moment wykręciłem go do 2.2 ale szybko się wyłączył. słyszałem że komuś poszedł na 2.3ghz. życzę powodzenia ;)

No 2,3 to mało. Mój teraz cały cza chodzi na 2,2Ghz 1,865V. Poleciał nawet na 2,4 1,95V(to chyba jeszcze bezpieczne napięcie?) , ale osiągnął niebezpieczne 60*C, więc zrezygnowałem z takiego ustawienia. Aby próbować cokolwieczek kręcić, trzeba mieć dobre mobo, ramy i zasiłkę. Inaczej nic z tego. Aha, once more: na ECS nic nie wolno kręcić, bo blokady PCI/AGP brak@!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest zle jak na Intela :D:D:D:D

Celek 300 @ 600 , PIV 1.6 @ 2.4 (2.6), celek 2.0 @ 3.0 bez podnoszenia napiecia w niektorych przypadkach.

Raczej norma jak na Intela :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noom niestety 1,7 to nie ta bajka :) ale kolega puszczal na cos kolo 2,4 tyle ze nie 100 % stabilne - (nie wspominam ze takie wykrecenie nie podnosi za duzo wydajnosci)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...