Skocz do zawartości
Gość Laki1231

Kingston Hyper X i OCZ razem.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Laki1231

1. Witam mam pytanie czy te ramy są warte wydania 100zł? 2x4GB Kingston Hyperx KHX1600C9D3X2K2/8GX

 

2. Jeżeli tak to czy można je połączyć z OCZ DIMM1: OCZ OCZ3OB1600LV2G 2x2GB

 

Płyta P67a-ud3p-b3 gigabyte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość spec-kom

ja w kompie biurowym mam 2 gb pamieci ddr2 ,każda inna i każdego innego producenta i tak działa juz 2 lata nic sie nie dzieje,nawet gre jakas tam uruchomiłem i działało nic sie nie działo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Laki1231

Okey, dajmy na to, że pozbędę sie ocz a włoże to kingstony czy są lepsze? Nie chodzi mi o to ze ich wiecej. Bo pendrive'ami ta firm pochwalić się nie może.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w kompie biurowym mam 2 gb pamieci ddr2 ,każda inna i każdego innego producenta i tak działa juz 2 lata nic sie nie dzieje,nawet gre jakas tam uruchomiłem i działało nic sie nie działo.

 

Rozmawiamy o sprzęcie do pakietu Office czy kompie domowym?

I gratuluje nierefolmowalnego podejścia do sygnatur - ostatnie % pieczętują nieuniknione. Żegnam

 

Okey, dajmy na to, że pozbędę sie ocz a włoże to kingstony czy są lepsze? Nie chodzi mi o to ze ich wiecej. Bo pendrive'ami ta firm pochwalić się nie może.

 

Lepsze? W czym? OC - nie. Pojemność i obecne wykorzystanie - raczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Laki1231

Oki dziękuję za inf. Komp i tak się nie włącza jak zapełnię 4 sloty dopiero na 3 startuje. Procesor to i7-2600k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć skilla Dołączona grafika

 

Mam G.Skilla Dołączona grafika połączonego z Corsair - 2x1GB 800MHz + 2x2GB 1066MHz - lata w dualu a timingi by SPD płyta sama pod szybsze moduły dobrała. Dowoltować trzeba było tylko chipset.

Edytowane przez epoxer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie z moich obserwacji wynika że aby pamięci chodziły razem wymagane jest.... aby chodziły razem na zadanych timingach.Trochę masło maślane ale ciężko to inaczej wytłumaczyć:

Widziałem KIT ddr2 kingstona 2x2GB gdzie kości były różnych producentów(!), nalepki się zgadzały numerem:).

Teraz odpaliłem na pałę w płycie na z68 2gb adata jednostronną z 2gb samsunga dwustronną- działa... myślę sobie a mi tam... dorzuciłem dwie jednostronne samsunga po 1GB. Działa i przechodzi testy. Co najlepsze płyta ustawiła je tak jak są - 1333 choć procesor to g540 który niby obsługuje tylko 1066...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Laki1231

Wymieniłem wadliwą kość i chula wszystko mało tego płyta sama podkręciła tamte ramy pod kingstona bo są lepsze, nawet na indeksie windows wypadły o 0.3 lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...