Skocz do zawartości
Mikelos

jak podpiąć drugi router do lte?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jako że tpsa, orange czy jak oni się tam teraz zwą wypięła się na mnie, zostałem skazany na internet mobilny. Zakupilem w play takowy z modemem huawei e586 no i zonk. O ile sygnał jakiś łapie to zasięg wifi to jakaś kpina. Mam router sagema 2704 (pozostałość po tpsa) i wymyśliłem sobie, że pewnie jesty jakaś możliwość spięcia ich razem i używania huawei jako odbiornika a sagema jako nadajnika wifi. Niestety znawca sieci ze mnie żaden więc pytam: jak to zrobić żeby dzialało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

huawei e586 ma wyjscie ethernetowe ? czy podłączasz przez usb do kompa ?

Jeśli ma wyjście ethernet to pod wan sagema podłączasz i konfigurujesz go jako router.

Jeżeli nie to pozostaje kupno innego modemu lub dokupienie ap clienta jakiegos i wtedy wygladaloby to tak

 

huawei e586 <=>AP client ---- Sagemcom.

 

 

Albo

 

kup coś pokroju : TP-Link TL-MR3220

 

Pod niego sie podlacza modem wlasnie i udostepnia via wifi dalej neta

 

Tylko

router nie obsługuje autoryzacji za pomocą PIN'u.

 

Dołączona grafika

 

edit to nawet tragedii nie ma z tym sagemem. Tylko czy ten modem jest kompatybilny z sagemem.

Edytowane przez marcinq123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...