Skocz do zawartości
moggus

nieudany update biosu p67 AsRock Extreme4 Gen3

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, poszukuje posiadacza ow mobo ktory by mi zobil kopie z eeprom do pliku z rozszerzeniem np .bin tak bym mogl na swoja kostke eeprom za pomoca programatora wrzucic na nowo bios i tym samym reanimowac mobo po nieudanym flashu z pod win7

zanim sie to salo byla wersja 2.10 wczesniej juz flashowana bez problemow a na ten moment kostka jest wycztszczona z danych nie ma na niej sladu po starym biosie

 

z gory dziekuje za zainteresowanie i szybka odpowiedz. moze na swieta uda sie postawic sprzet na nogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagladales na strone asrocka? Jestem pewien iz jest tam do pobrania narzedzie do wgrywania/odzyskiwania biosu po nieudanym flashu za pomoca pendrive'a.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

na stronie nie ma nic co mozna zrobic w tej sytuacji jedyny bios jest pod win w postaci aplikacji. napisalem do supportu AsRocka w tej sprawie zeby mi przyslali mailem bios w pliku .bin i to zrobia, ale u nich z odpowiedzia to od kilku dni do tygodnia, a mi zalezy na czasie i jestem pewien, ze ktos ma taka plyte i w 10 min zrobi kopie biosu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam wlasnie teraz sprawdzalem stronke Asrocka i jestem w szoku ze jedyne dostepne narzedzia do update'u biosu sa spod windowsa.

 

Mam jeszcze pewna mysl, jednak musze pierw sie dowiedziec czy ma to prawo wypalic :)

 

 

EDIT:

 

Wyglada na to ze wszystkie metody/narzedzia dostepne ogolnie dla "ludu prostego" do ratowania plyt glownych w razie nieudanego flasha biosu nie dzialaja z plytami Asrocka.

 

Tak wiec pozostaje Ci support Asrocka, ktory wysle Ci wszystkonco potrzebne do odratowania twej P8P67 lub dobra dusza ktora Ci pomoze na miejscu.

 

Mozesz jeszcze wyslac PM do Yetyhunter z overclockers.net by Ci pomogl :) Napewno ta droga bedzie szybsza niz czekanie na support Asrocka.

 

 

Sent from my iPhone usin

Edytowane przez vasyndrom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam wlasnie teraz sprawdzalem stronke Asrocka i jestem w szoku ze jedyne dostepne narzedzia do update'u biosu sa spod windowsa.

 

Mam jeszcze pewna mysl, jednak musze pierw sie dowiedziec czy ma to prawo wypalic Dołączona grafika

 

 

EDIT:

 

Wyglada na to ze wszystkie metody/narzedzia dostepne ogolnie dla "ludu prostego" do ratowania plyt glownych w razie nieudanego flasha biosu nie dzialaja z plytami Asrocka.

 

Tak wiec pozostaje Ci support Asrocka, ktory wysle Ci wszystkonco potrzebne do odratowania twej P8P67 lub dobra dusza ktora Ci pomoze na miejscu.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

P8P67 to chyba Asus, a mowa o AsRock P67 Extreme4 gen3

co do dobrych dusz widzalem posty ludzi co maja te plyty tylko pytanie czy forum przegladaja i zechca pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...