Skocz do zawartości
Caleb

AMD Radeon HD 8800

Rekomendowane odpowiedzi

Czekam z niecierpliwoscia na karte ktora pociagnie BF3 w ultra FHD z minimalnym framerate 100fps ;)

Co do dwu jajecznej karty to minimum rok czekania , 7990 do dzis jest prawie nie osiagalna :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę zmienić kartę graficzną, jednakże narazie mysle ze do tych gier nie ma sensu - na mojej gram bardzo komfortowo w 1680x1050 na wysokich detalach. Chce poczekać do kwietnia i nabyc 8950 lub 8870 z mysla o nowej generacji gier, nie bede czekal do czerwca na nvidie. Sądząc po serii 7 powższe modele winny się dobrze kręcić. Myślicie że to dobry pomysł - karty z serii 8 podołają nowej generacji gier w maxsie ? Myślę że analogicznie w tym roku wyjdą również nowe konsole - bez nich next gen się nie zacznie, wątpie by miały lepszą kartę graf. od tych które podałem. Jakie macie zdanie na ten temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opieram się na tym , że nadal 28nm po pierwsze , po drugie nie mogą za dużo dodać tranzystorów(koszt produkcji oraz straty) amd w dobrej sytuacji finansowej nie jest , jak 28nm to trzyma ich tdp(7970ghz już 240wat wsysa w grach) , po trzecie oparta na tej samej architekturze(ewentualny lekki szlif).

 

Trzeba być mega optymistą by sądzić , że będzie więcej jak +15%. Oczywiście przy nieco wyższym tdp Dołączona grafika , raczej nikt z Was nie sądzi , że wyskoczą z kartami z tdp na poziomie 300wat.

 

A mega boosty jak opisywali wcześniej to są rozpowszechniane tylko po to by poprawić sytuacje na giełdzie Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...