Skocz do zawartości
traktor

Laptop do 1500zl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Korzystam obecnie z laptopa Acer Aspire 5530. Niestety cos mi sie z nim dzieje, nie wczytuje niektorych stron, nie moge polaczyc sie z serwerem wirtualnym, ktory jest mi potrzebny do pracy.

 

Doszedlem do wniosku, ze kupie nowego laptopa do 1500zl, a jak juz go bede mial, pokombinuje z obecnym, aby go naprawic. Niestety nie moge pozwolic sobie na sytuacje w ktorej cos namieszam i zostane bez komputera.

 

Chcialbym sie do Was zwrocic z prosba o pomoc w zakupie nowego laptopa do 1500zl.

 

Zalezy mi przede wszystkim aby laptop byl juz z systemem operacyjnym Windows 7 lub 8.

 

Laptopa wykorzystuje glownie do aplikacji biurowych i Internetu, ale czasami korzystam takze z Photoshopa CS5, dlatego chcialbym aby laptop posiadal mozliwe jak najlepsze warunki do wspolpracy z Photoshopem w tych pieniadzach. Byłoby fajnie gdyby karta graficzna pozwalała na korzystanie z DirectX 11, jest on potrzebny do korzystania z niektorych narzedzi Photoshopa.

 

Photoshopa nie wykorzystuje do jakichs wielkoformatowych dokumentow, a najczesciej do grafiki na potrzeby sieci, czyli rozdzielczosc nie wiecej niz 2000x2000 72dpi.

 

 

Czy moglibyscie cos doradzic?

 

 

 

PS. Laptop ma byc stacjonarny, moze znalazloby sie cos 17 cali?

Edytowane przez traktor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o http://allegro.pl/acer-v3-nowy-500gb-4gb-17-3hd-led-intel-b980-win-8-i2885754629.html ?

 

Wygląda na to, że ma nie najgorszą kartę graficzną za tę cenę, usb 3.0 i duży ekran led. Minusem jest brak matowej matrycy, ale jestem w stanie to przeżyć.

 

 

PS. Windows 8 to niewypał, czy nie nadaje się do słabego sprzętu? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...