Skocz do zawartości
Ramgis

NVIDIA 310.70

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Zainstalowałem sterowniki 310.70 i po zakończonej instalacji nie było opcji ponownego uruchomienia komputera, a przecież do tej pory w każdej wersji sterowników NVIDIA zawsze było konieczne ponowne uruchomienie. Teraz nie wiem czy wszystko jest w porządku, czy sterowniki dobrze się zainstalowały? Wy też tak macie - prosiłbym Was o odpowiedź w tej sprawie.

Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wszystko działa to czym się przejmujesz ?

Edit:

Mam dziwne wrażenie że jak ostatnio instalowałem sterowniki do jakiegoś kompa to nie trzeba było restartu robić.

Wysyłane z mojego XT910 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez marcinq123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm no to ładnie. Sterowniki zainstalowałem na czysty system (Windows 8, GTX 680). Wybrane składniki instalacji to oprócz sterownika: oprogramowanie PhysX i sterownik dźwięku HD. Więc nie instalowałem usługi uaktualnienia i sterowników 3D. Dodam, że z NVIDIĄ jestem związany od ładych kilku lat, więc sterowników też się nainstalowałem ale pierwszy raz spotkałem się z takim przypadkiem. Jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie wołał. Ale instalacja jakaś dziwna - wcześniej ekran gasł na kilka sekund, teraz na prawie minutę. Do tego pc speaker zaczął wydawać jakieś jęki :P Instalowałem bety oraz pełną - to samo. Poza tym wszystko gra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zle usunales sterowniki! Tryb awaryjny i odpalasz - Driver Cleanera- Driver Sweepera-restart-CCleaner i najlepiej jesze IObit Advanced SystemCare Pro bo kazdy z nich cos znajdzie! Oczywiscie jak Geforce to tylko http://www.tweakforce.com/ ! Wylacz podpis cyfrowy sterownikow jak isntalujesz modowane stery!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...