Skocz do zawartości
ptys

CATZILLA nowy efektowny benchmak 3d od Polaków

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.allbenchmark.com/ tu strona z filmikiem i źródłem do pobrania, wygląda bardzo fajnie, niezła muza i możliwość przetestowania najnowszych komponentów, czyżby szykował się konkurent dla 3DMARKA, dawajcie w postach wyniki i ważenia.

mój skromny wynik to 10593, kto da więcej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł, świetne wykonanie, świetna muzyka. Mam jedynie zastrzeżenie do testu "tiger", mam monitor 22" 1680x1050, a test w 1080p i jest u mnie dostępny. Puścił mi go oczywiście w 1680x1050 co pewnie zawyżyło wynik przez niższą rozdziałkę.

 

3570k stock + HD6850 OC 890/1150

 

post-164893-0-78670000-1356360393_thumb.jpg

post-164893-0-63440300-1356360407_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurcze sama nvidia trzeba zapodać linka chłopakom z karta ati może się zacznie mała wojenka, Blue a mogłbyć puścić jednego gtx-a, jako physix

rafiki20 a co wysypywał się czy sypał artami ? moje ramki na 7k i nic się nie dzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cat:

Dołączona grafika

 

Tiger:

Dołączona grafika

 

Bench ładnie wygrzewa kartę. Chłodzenie ledwie wyrabia i to przy otwartej budzie. Na tyle że musiałem zmniejszyć napięcie. Zwykle temperatura w grach nie przekracza 70 'C przy zamkniętej budzie i to przy 85% prędkości wentyla. Dołączona grafika. Czas znów zmienić pastę, albo coś wentyle zwolniły ;) Wynik jak widać bez rewelacji. Ale że w grach jako taki GTX 460 sobie jeszcze radzi to posiedzi tam. Potem ew. GTX 680.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wywaliło sterownik, ale tylko dlatego że karta musiała przekroczyć ponad 90'C. Dopiero jak otworzyłem budę i zmniejszyłem napięcie na GPU przeszedł test Tiger i to ledwo, bo jak widać temp wzrosła do 88'C. Bench graficznie nie robi zbytniego wrażenia. Dobre do wygrzania karty. Z racji że to beta nie moze też posłużyć do sprawdzenia stabilności. Trzeba poczekać na wersje oficjalną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...