Skocz do zawartości
lemo220

Problem karta graficzna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Otoz mam problem z wykrywalnoscia karty graficznej, lecz co mnie bardziej dziwi, ze komputer odpala gry i cos tam musi dzialac chyba. Battlefield 3 zostal odpalony na niskich/srednich z plynnoscia w grze. Ale co do problemu to komputer "nie widzi" karty graficznej ani w menadzerze urzadzen ani w CPU-Z. Tutaj jest screen.

http://imageshack.us/f/547/grafika.png/

Czy ktos moze mi to wytlumaczyc i pomoc naprawic ten problem? Czy to moze byc wina karty graficznej, podlaczenia czy raczej sterownikow lub jakis ustawien? Jak juz pisalem gry dzialaja i to calkiem niezle no ale nie wiem o co chodzi. Jestem ogolnie malo obeznany w tych sprawach dlatego prosze o wytlumaczenie szczegolowe jesli to nie bedzie problemem.

Specyfikacja komputera:

- Intel Core i5-3570k

- ASRock Z77 Pro3

- Gigabyte Radeon HD 7850 OC

- Corsair 8GB 1333 MHz

- Seagate Barracuda 7200.12 500GB

- Be quiet! Pure Power L8 CM 530W

System operacyjny - Windows 7 Home Premium 64 bit.

Sprzet byl skladany i zamowiony przez sklep Morele.net a zestaw jest z PurePC.pl pazdziernikowy.

P.S. Co do sterownikow wydaje mi sie, ze wszystko zostaly zainstalowane poniewaz sciagalem po otrzymaniu komputera ale jesli to moze byc wina sterownikow to prosilbym o podanie linkow do odpowiednich stron.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac to nie wiem. Z monitora do kompa mam podpiete VGA oraz DVI-D. Karta siedzi, powinna byc podlaczona w koncu caly zestaw byl skladany przez sklep.

 

To sprawdź dwoma lewymi rączkami które nie są połamane na sankach...

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego akurat się spodziewałem. Której karty? Rozumiem, że masz na myśli HD7850.

Problem pojawił się sam z siebie? Robiłeś coś z kompem? Przenosiłeś, przewoziłeś, wymieniałeś chłodzenie?

Otwórz obudową, sprawdź czy karta dobrze siedzi w slocie, czy ma prawidłowo podłączone zasilanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do komputera nie mialem dostepu dopiero jakos od 2-3 tygodni go uzywam i nie wiem jak bylo wczesniej bo uzywala go osoba, ktora raczej takimi rzeczami czy karta graficzna dzila sie nie interesuje dlatego sadze, ze ten problem jest od poczatku. Karta siedzi stabilnie w gniezdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...