Skocz do zawartości
x21

Tania karta dźwiękowa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, moja stara zintegrowana karta dźwiękowa się popsuła (nie nagrywa w ogóle dźwięków z mikrofonu, wszelkie próby formatowania pc przeinstalowywania sterowników nie pomogły, dla upewnienia się pożyczyłem kartę dźwiękową na usb od kolegi i na niej wszystko normalnie działa ) Moja płyta główna to ASUS m2a-mx . Karty używam do wszystkiego(filmów,gier, muzyki, rozmów przez mikrofon) Najczęściej jednak słucham muzyki . Głównie używam słuchawek Philips SHP 2700 lecz czasami używam też wierzy philips fw-p750 . Nie chcę jakiś super efektów więc chciałbym żeby karta była w miarę tania. Z góry dziękuje za pomoc . Pozdrawiam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję Ci poszukać na alledrogo jakiejś używanej xtreme music. Dostaniesz taką poniżej 100zł a będziesz z niej bardzo zadowolony, dźwięk o niebo lepszy od integry (wprawdzie to nietrudne, ale ta naprawdę świetnie gra :) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli używasz Win XP to możesz poszukać np. Sound Blaster live, na allegro do wyrwania za grosze, na pewno będzie lepsza od integry. Jeśli masz nowszy system to x-fi extreme audio, można na allegro za 50 złociszy znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi Dołączona grafika Co do karty to chyba wezmę tą Sound blaster live(jest strasznie tania używana kosztuje około 24 zł a nowa około 50 ) Używam windows xp i jeszcze taki małe pytanko ta karta nie obsługuje nowszych systemów ?

Edytowane przez x21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używam windows xp i jeszcze taki małe pytanko ta karta nie obsługuje nowszych systemów ?

 

Nie ma oficjalnych sterów do nowszych niż XP, na necie są nieoficjalne, ale jak ich próbowałem pod 7 to nie działały.

@Dammeron, chłopak chciał jak najtaniej i bez "fajerwerków", extreme audio to fakt - kastrat, ale gra przyzwoicie za tyle co kosztuje, sam używam i nie narzekam, o niebo lepsza od integry.

P.S. Jakbyś był z Legnicy to by ci sprezentował swojego live'a, leży od 2 lat bezużyteczny, czort wie czy jeszcze działa...

Edytowane przez Leon166

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi Dołączona grafika Co do karty to chyba wezmę tą Sound blaster live(jest strasznie tania używana kosztuje około 24 zł a nowa około 50 ) Używam windows xp i jeszcze taki małe pytanko ta karta nie obsługuje nowszych systemów ?

 

Mam Live! i działa na windowsie 7 i 8 ze sterownikami KX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie, a ostatnie pytanko. taką kartę wystarczy wpiąć do PCI, zainstalować stery i już działa ?

 

Jeszcze trzeba ofiarę z młodej owcy złożyć dla Cthulhu ;)

 

Wystarczy to co opisałeś(do niektórych kart nawet sterowników nie trzeba instalować bo są w systemie).

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...