Skocz do zawartości
CriXu

Samsung Galaxy s2 - awaria

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam dzis problem z telefonem, 3 dni lezal nie uzywany a jak go wzialem dzis do pracy to mi sie zwiesil i juz nie moglem go wlaczyc. Telefon po wlaczeniu wyswietla logo i na tym sie konczy, dalej juz nie wstaje. Probowalem odpaic go awaryjnie ale tez sie wiesza i nie idzie. W ostatnich dniach nic nie bylo instalowane, wiec raczej nie wiem co moze byc przyczyna.

 

Jakies propozycje, jak go odpalic? moze da sie podlaczyc do kompa i cos z tym zrobic?

 

Mam jeszcze gwarancje. ale chcialbym sprobowac sam go jakos postawic na nogi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie zalezy Ci na danych (tych, ktore nie sa na pamieci zewnetrznej) to mozesz odpalic w recovery (trzymac volume up, home i power - ostatnie puscic jak zobaczysz logo), zrobic wipe/reset i miec nadzieje, ze na tym sie skonczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni temu też miałem problem ze swoim. Naładował się do 100% i się uceglił ^^ pomogło wyjęcie na chwilkę baterii i ponowne włożenie Dołączona grafika

 

Anyway, jeżeli telefon nie jest nowiutki to bym nic nie kombinował i oddał na gwarancję, może nowy dostaniesz. Ostatnio jakoś nikomu nie opłaca się naprawiać sprzętu ;)

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...