Skocz do zawartości
szmacianka

problem z baterią A33-F3 do laptopa Asus F3E

Rekomendowane odpowiedzi

Problem polega na tym, iż zakupiłem sobie do w/w laptopa oryginalną baterię Asusa A33-F3 o zwiększonej pojemności wynoszącej 7200mAh. Ale niestety po jej włożeniu, dioda sygnalizująca ładowanie miga (a powinna świecić ciągłym czerwonym sygnałem) a na pasku zadań po uruchomieniu sytemu pojawia się komunikat, że nie wykryto baterii. Natomiast bateria A32-F3 4800mAh, którą miałem wcześniej jest wykrywalna, tylko że po 5 lata użytkowania ładuje się przez 1 godzinę a rozładowuje po 10-15min.

Taki sam problem miałem z nie oryginalną baterią zamiennik kupioną przed tą oryginalną dlatego postanowiłem dołożyć kolejne 100 zł i kupić oryginał niestety on też nie działa. Nie wiem w czym jest problem i jak go rozwiązać.Jak zresetować strowniki do w/w bateri? Proszę o pomoc bo już mam niezły mętlik w glowiei

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostawić baterie na 24H podłaczona. Prawdopodobnie długo lezała i rozładowało ogniwa... Czasami bateria się "obudzi" jesli nie to felerne baterie,,, Laptopa mozemy wyeliminować bo stara bat chodzi..

 

W everest zakladka power management i wstaw screen na forum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...