Skocz do zawartości
vestories

Mini Zestaw Do 400-500 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Przymierzam się do zakupienia Nowego procesora i płyty głównej . Dość niedawno zakupiłem nową karte graficzną Geforce GT 640 , ale muszę dokupić nową płytę główną , albowiem moja obecna nie posiada PCI-E X) Zależy mi na Niskiej cenie , ale żeby wszystko Grało jak powinno :) Liczę na waszą pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję Celeron G550 + MSI B75MA-E33 , jak starczy to Pentium G860 .

 

Do tego Goodram 4GB DDR3 , bo chyba też nie masz ramów DDR3 .

 

A karty się pozbądź i kup coś sensowniejszego .Jaki masz zasilacz - marka , model i moc oraz dysk - ATA ( szerokie złącze ) czy SATA ( wąskie złącze ) .

Edytowane przez reyden
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak do 500 zł na płytę główną i procesor, to pewnie dobra para to:

Pentium G860 ok. 250 zł

MSI B75MA-E33 ok. 200 zł

 

W z tych pozostałych 50 zł można dopłacić do lepszej płyty głównej, jakby potrzeba było konkretnych wejść, lub (bo o tym nie wspomniano), kupić z 4GB RAM za ok. 65 zł.

 

Ewentualnie można jeszcze taniej i G860 zamienić na Celerona G550 za ok. 150 zł, zostawiając płytę za 200 i wtedy na pewno 4GB RAM - 410-420 zł w sumie.

 

Niech mnie ktoś poprawi jak głupoty piszę Dołączona grafika.

 

Edit: No to się chyba mocno nie pomyliłem :-).

Edytowane przez Frasier
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A karty się pozbądź i kup coś sensowniejszego .Jaki masz zasilacz - marka , model i moc oraz dysk - ATA ( szerokie złącze ) czy SATA ( wąskie złącze ) .

 

Karty nie wywalę bo jak na razie nie widzę sensu kupować nowej . Dysk mam typu SATA , a zasilacz prawdopodobnie też wymienię .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karty nie wywalę bo jak na razie nie widzę sensu kupować nowej . Dysk mam typu SATA , a zasilacz prawdopodobnie też wymienię .

 

Zapomniałeś o RAMach. Ponadto zakładam, że przedmówcy chodziło o to, że skoro piszesz, że niedawno kupiłeś tego GF, to można odzyskać (większość) wydane na niego pieniądze i kupić coś bardziej pasującego, szczególnie, jakby coś już i tak z założonego wczesniej budżetu (do 500 zł) zostało.

Edit: Zresztą tak sobie czytam testy tego GF i to naprawdę nie jest udana karta. W tej, lub zbliżonej cenie da sie lepiej trafić.

Edytowane przez Frasier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem g550 150zł + płyta h61 msi ok 160zł + ram 4gb ok 70zł i tak jak radzą koledzy sprzedać tą karte i z tego co zostało (120zł) + kasa z karty kupić coś mocniejszego choćby hd7750 a jeszcze lepiej hd7770 lub podobne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...