Skocz do zawartości
harry

Chce podkrecic Durona...........

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo chetnie tylko niech mi najpierw ktos powie jak tu sie wkleja screeny bo nie wiem :(

 

 

Ps. Narazie wyjezdzam a wiec piszcie jak by co na forum, a ja za tydzien sie odezwe i odpisze na wszystkie wasze posty :) .

 

 

Pozdrawiam Harry! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[harry]

Paszczu jak bys chcial wiedziec to komp w podpisie to m-u-j rzeczywisty komp, a ten 2 to m-u-j stary komp. M-u-j kumpel kupowal razem ze mna i kupilismy takie same kompy 2.5 roku temu, (okolo) a wiec nie jestesm zadnym OSZUSTEM, poprostu dalenm w podpisie m-u-j lepszy komp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[harry]

Paszczu jak bys chcial wiedziec to komp w podpisie to m-u-j rzeczywisty komp, a ten 2 to m-u-j stary komp. M-u-j kumpel kupowal razem ze mna i kupilismy takie same kompy 2.5 roku temu, (okolo) a wiec nie jestesm zadnym OSZUSTEM, poprostu dalenm w podpisie m-u-j lepszy komp

juz kumam z jakim U :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[harry]

Paszczu jak bys chcial wiedziec to komp w podpisie to m-u-j rzeczywisty komp, a ten 2 to m-u-j stary komp. M-u-j kumpel kupowal razem ze mna i kupilismy takie same kompy 2.5 roku temu, (okolo) a wiec nie jestesm zadnym OSZUSTEM, poprostu dalenm w podpisie m-u-j lepszy komp

juz kumam z jakim U :lol: :lol: :lol:

z takim : u

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj duron wstawal na 1050 ale nie wiem do konca co sie sypie jezeli nie procek to pamieci w koncu mam SDR i tak sie ciesze ze mam stable 950. No i moje chlodzenie (titan) pozostawia duzo do zyczenia... ale nie bede meczyl juz tego proca w najblizszym czasie postaram sie go zmienic ;)

 

co do tematu IMHO harry (bez obrazy) jestes zwyklym dzieciakiem ktory mysli ze jak sobie strzeli podpis z kosmosu to zaimponuje innym... zaloze sie ze jedziesz na tym duronku 850 z 2MX a konfig z podpisu jest jedynie w strefie marzen (BTW jak juz chciales sie pochwalic to zamiast tego GF 4 Ti mogles sobie napisac Radeona 9800 Pro :P )...

oczywiscie moge sie mylic ;) jezeli nie mam racji to goraco przepraszam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GFrucela grubo sie mylisz to jest moj rzeczywisty komp. Mam go dlzatego ze muj stary pracuje w policji na wysokim stanowisku i troche zarabia, a wiec mi go kupil za moje dobre osiagi w szkole itp. Jeszcze raz powtarzam to jest muj rzeczywisty Komputer.

 

 

 

 

Ps. Niemiec dzieki za zdjecie, jak nie skumam jak je polaczyc to asie spytam kuzynka, on na 100% bedzie wiedzial ;)

 

Pozdrawiam Harry! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GFrucela grubo sie mylisz to jest moj rzeczywisty komp. Mam go dlzatego ze muj stary pracuje w policji na wysokim stanowisku i troche zarabia, a wiec mi go kupil za moje dobre osiagi w szkole itp. Jeszcze raz powtarzam to jest muj rzeczywisty Komputer. 

Pozdrawiam Harry! :)

1. moj sie pisze przej Ó

2 moj stary tez pracuje w Policji, tez "troche" zarabia a kompa mam jakiego mam, no chyba, ze twoj staruszek jest komendantem miejskim lub wojewodzkim :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj s.p. duron 900 max stabilnie chodzil na 7,5x150, niestety niedokladnie zapialem radiator i wszystkie mhz ulotnily sie pozostawiajac dosc mily zapach;) wzialem teraz d1200, narazie spokojnie bo musze projekt dokonczyc, ale juz nie dlugo zobacze co on potrafi. PS: ma ktos takiego na forum i na ile mu poszedl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj s.p. duron 900 max stabilnie chodzil na 7,5x150, niestety niedokladnie zapialem radiator i wszystkie mhz ulotnily sie pozostawiajac dosc mily zapach;) wzialem teraz d1200, narazie spokojnie bo musze projekt dokonczyc, ale juz nie dlugo zobacze co on potrafi. PS: ma ktos takiego na forum i na ile mu poszedl?

yotomeczek mial 1200 i puscil go prawie na 1600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój Duron 750 to narazie na 1001 wykręcilem :)

182x5.5 na 1.9, temperaturka jak narazie nie pzrekroczyla 45 C to pewnie da sie wiecej zobaczymy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema chlopaki jestem tu nowy ;)) (skad ja to znam)

Borykam sie z pewnym problemem chodzi o to ze jeste posiadaczem durona 1,3ghz (morgan) ecs k7s5a i 256 sdram no name ;/ chcialbym ta calosc jakos krecic tzn chodzi o porcesor szukalem w wielu miejscach pomocy ale jej nie znalazlem bardzo ucieszyl mnie post ze duron 1200 kreci sie prawoe do 1600 supcio moze z moim sie tez uda chlodzenie mam CoolerMastera z box od Duronka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema chlopaki jestem tu nowy ;)) (skad ja to znam)

Borykam sie z pewnym problemem chodzi o to ze jeste posiadaczem durona 1,3ghz (morgan) ecs k7s5a i 256 sdram no name ;/ chcialbym ta calosc jakos krecic tzn chodzi o porcesor szukalem w wielu miejscach pomocy ale jej nie znalazlem bardzo ucieszyl mnie post ze duron 1200 kreci sie prawoe do 1600 supcio moze z moim sie tez uda chlodzenie mam CoolerMastera z box od Duronka

Nie licz na to, nie na tej plycie i nie z Sdramami chyba że nie przeraża cię lutowanie płyty i cięcie mostków na procu. Bez tego wyciągniesz może z 1250Mhz :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...