Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

w tej cenie ciężko poszukać coś lepszego, grzać się trochę będzie ale też pograsz w nowe tytułu, generalnie bardzo fajny sprzęt, lecz posiada jedną wadę matryca glare do tego tn, jeśli to ci nie przeszkadza śmiał bierz, jakbym musiał zrezygnować z stacjonarki sam bym kupił sobie ten model, masz ivy bridge na pokładzie, nowoczesny chipset, wypasioną kartę graficzną 2gb, podświetlaną klawiaturę i wykonaną z aluminium obudowę, każdy kto do ciebie przyjdzie będzie zbierał szczękę z gleby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wnętrzości ma bardzo dobre, sporo też gratisów (3 gry + słuchawki). Jak nie będzie Ci przeszkadzać badziewna matryca (kąty widzenia w pionie w lenovo to masakra) oraz dość tandetna obudowa, to bierz, ponieważ za tę cenę ciężko będzie znaleźć coś wydajniejszego. I spokojnie pograsz na tym w nowe gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie ten sam model od tygodnia i z tego co wyczytałem matryca jest produkcji Samsunga, posiada podświetlenie LED. Oprócz tych danych na papierze w praktyce wypada dobrze, nie zauważyłem żadnych wad. Kąty widzenia dla normalnego użytkownika, który siedzi przed laptopem w zupełności nie przeszkadzają, może dla grupy osób oglądającej film mógłby bym problem. Obudowa cała alumininiowa, jedynia mała ramka wokół ekanu posiada święcące elementy plastikowe - nie widzę nic tandetnego. Głośniki JBL grają naprawdę dobrze. Co do temperatury to ja korzystam od początku z podstawki chłodzącej i wg mnie raczej jest wymagana dla tak mocnego sprzętu. Laptop posiada również wolne złącze na płycie głównej mSata, do którego możemy bez problemu kupić i podłączyć dysk SSD, który będzie w środku i nie trzeba 'bawić' się w zewnętrzne dyski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat widzę, że obudowa jest cała plastikowa, a aluminium jest tylko dookoła klawiatury i na klapie matrycy. A matryca jest w rozdzielczości 1366 x 768, co jest ok dla ekranu 11,6", przy 15,6" trochę słabo. No ale przynajmniej gry nie będą się krztusić w takiej rozdzielczości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...