Skocz do zawartości
Ada123

Problem z touchpadem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Miałam dziwny probem z touchpadem , zacinał się, sam zakreślał strone, skakał itp. Nie było rady, poszlam z nim do serwisu, diagnoza, że uszkodzony, no to ok, wymiana na nowy. Po tygodniu odzyskałam laptopa z nowym touchpadem, tydzien radości i ZNÓW to samo , tylko z taką roznica ,ze teraz wariuje raz na jakis czas, np 2h ok, kolejne 2h szaleje, nieraz cały dzien jest ok, a na nastepny dzien zmuszona jestem używac wyłącznie myszki. Wrociłam do serwisu, został ponownie rozkrecony, sprawdzony pod katem łączeń, kabli, wirusów ( i nie wiem czego tam jeszcze jestem zielona w tym) wydaje sie w porządku. Serwisant przeprasza ,bo nie wie, co wiecęj nie spotkał się z czymś takim....

 

Laptopa mam od 4 lat i nigdy nie mialam najmniejszych problemów ani od strony technicznej ani od strony systemowej, zrobiło sie tak z dnia na dzień

 

Czy ktos spotkal sie z takim problemem? Strasznie denerwujące dla osoby takiej jak ja, co nie posiada ani biurka ani stołu i nie ma gdzie sobie nawet tej myszki połozyc, już nie wspominając że nie znosze myszek

 

z góry dziękuję za odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem niedawno cos podobnego. Touchpad musial byc wymieniony. Ponadto zauwazylem ze przycisk sie wyrobil od spodu i gabka asekurujaca powodowala dodatkowe anomalie i musialem ja zerwac. Musialem tez podkleic pin od przycisku od spodniej strony (u gory, styk kotry posowa sie na dol gdy nciskasz przycisk na padzie i on dociska przycisk na plytce od touchpada) Po podklejeniu i zwiekrzeniu dystansu nowy pad reaguje ladnie. Wczesniej kursor nie dzial a po wymieniae zacinalo sie zaznaczenie.....moze to pomoze....:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...