Skocz do zawartości
SuChyY

2000+ DUTC AIUHB0317 - OC

Rekomendowane odpowiedzi

zadzwonie porozmawiam moze ma jeszcze 1700.dzieki za rade.kupie po pierwszym wiec jeszcze troche czasu jest.

Jasne - jemu pewnie samemu będzie zależało, ale wiesz - może prawie nie mieć jakichś z dobrej serii. Te 2000 to testował, co zresztą opisał. Jak masz dobry sprzęt, to spokojnie powinien Ci śmigać na te 3100 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zadzwonie porozmawiam moze ma jeszcze 1700.dzieki za rade.kupie po pierwszym wiec jeszcze troche czasu jest.

Jasne - jemu pewnie samemu będzie zależało, ale wiesz - może prawie nie mieć jakichś z dobrej serii. Te 2000 to testował, co zresztą opisał. Jak masz dobry sprzęt, to spokojnie powinien Ci śmigać na te 3100 ;)
poszukam pomysle poplanuje kupie i napisze co i jak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było, że nie ostrzegałem... High-endowe Athlony (a takim właśnie jest xp2000) grzeją się bardziej od low-endów- do porządnego podkręcania potrzebują WYDAJNEGO chłodzenia. Co z tego, że xp2000 podkręcisz bardziej niż xp1700- NA PROMETEI ?

 

Jeżeli jednak zdecydujesz się na xp1700 to wal do allegrowicza (i forumowicza) o nicku Krosty- powinien mieć jeszcze jakieś xp1700.

 

Solidny gość- kupiłem u niego kilka procków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było, że nie ostrzegałem... High-endowe Athlony (a takim właśnie jest xp2000) grzeją się bardziej od low-endów- do porządnego podkręcania potrzebują WYDAJNEGO chłodzenia. Co z tego, że xp2000 podkręcisz bardziej niż xp1700- NA PROMETEI ?

 

Jeżeli jednak zdecydujesz się na xp1700 to wal do allegrowicza (i forumowicza) o nicku Krosty- powinien mieć jeszcze jakieś xp1700.

 

Solidny gość- kupiłem u niego kilka procków.

obawiam sie troszku nadmiernego grzania a co do Krostry`ego to jego aukcje tez przejrzałem i atutem jest jego obecność na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było, że nie ostrzegałem... High-endowe Athlony (a takim właśnie jest xp2000) grzeją się bardziej od low-endów- do porządnego podkręcania potrzebują WYDAJNEGO chłodzenia. Co z tego, że xp2000 podkręcisz bardziej niż xp1700- NA PROMETEI ?

 

Jeżeli jednak zdecydujesz się na xp1700 to wal do allegrowicza (i forumowicza) o nicku Krosty- powinien mieć jeszcze jakieś xp1700.

 

Solidny gość- kupiłem u niego kilka procków.

Nikt nie będzie mówił, że nie ostrzegałeś - sam napisałem wczoraj Jeśli chodzi o tego 2000+ AIUHB0317, to jednak 1700 JIUHB DLT3C wypadają trochę lepiej. Wprawdzie 2000+ pracuje stabilniej na tych samych ustawieniach, ale z racji, ze jest na 1.6V to po podkreceniu grzeje sie duzo mocniej niz chociazby mój 1700 DLT3C. To już tak jest - 2000 już jako default jest bardziej wyżyłowany. Jeśli chodzi o Krostry'ego, to sam bym go polecał - ma teraz niezłą serię 2400+ - kręci jak szalona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ten w nowej obudowie... testowal juz go ktos ? Dzisiaj nabylem i smiga dosc slabo, ale mi to wystarcza.

 

A wiec na 190x12 = 2280 - 1.625 V 

Tak wlasnie teraz pracuje

 

Jednak na 2325MHz procek ma problemy nawet do 1.8V - Prime sie wywala po krotkim czasie... no niestety - zadna rewelacja chociaz podoba mi sie 2280MHz na prawie defaultowym vcore. Sproboje jeszcze - moze bedzie tak smigal na defaultowym.

hmmmm dziwne ze z 1.8V ma problemy - to kiepsko a jakie chlodzenie????dokladnie jaka temp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry zesie tak przyklejam do posta,ale mam okazje wymienic za mala doplata (50zl) mojego Xp1700+ na takiego 2000+ AIUHB.Jak myslicie bycisne z tego te 2.4GHz ??

Sam miałem taką okazję... i zobacz co mam w dalszym ciągu w opisie ;) Ten 2000+ pracuje stabilniej, ale bardziej się grzeje. Napisz ewentualnie jakie są te obydwie porównywalne serie - i ta z 1700 i ta z 2000 - ja mogłem wymienić 1700 jak w podpisie na AXDA2000DUT3C AIUHB 0317MPMW - z dopłatą 10zł. Ale mimo to się nie skusiłem - stabilniejsza praca kosztem wyższych temperatur? Wolę już mojego 306 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry zesie tak przyklejam do posta,ale mam okazje wymienic za mala doplata (50zl) mojego Xp1700+ na takiego 2000+ AIUHB.Jak myslicie bycisne z tego te 2.4GHz ??

Sam miałem taką okazję... i zobacz co mam w dalszym ciągu w opisie ;) Ten 2000+ pracuje stabilniej, ale bardziej się grzeje. Napisz ewentualnie jakie są te obydwie porównywalne serie - i ta z 1700 i ta z 2000 - ja mogłem wymienić 1700 jak w podpisie na AXDA2000DUT3C AIUHB 0317MPMW - z dopłatą 10zł. Ale mimo to się nie skusiłem - stabilniejsza praca kosztem wyższych temperatur? Wolę już mojego 306 ;)

moj 1700+ to JIUHB0302 - kiszka straszna 2.15GHz przy 1.85V ciezko przekroczyc.Co do tego 2000+ wiem tylko ze jest to AIUHB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry zesie tak przyklejam do posta,ale mam okazje wymienic za mala doplata (50zl) mojego Xp1700+ na takiego 2000+ AIUHB.Jak myslicie bycisne z tego te 2.4GHz ??

Sam miałem taką okazję... i zobacz co mam w dalszym ciągu w opisie ;) Ten 2000+ pracuje stabilniej, ale bardziej się grzeje. Napisz ewentualnie jakie są te obydwie porównywalne serie - i ta z 1700 i ta z 2000 - ja mogłem wymienić 1700 jak w podpisie na AXDA2000DUT3C AIUHB 0317MPMW - z dopłatą 10zł. Ale mimo to się nie skusiłem - stabilniejsza praca kosztem wyższych temperatur? Wolę już mojego 306 ;)

moj 1700+ to JIUHB0302 - kiszka straszna 2.15GHz przy 1.85V ciezko przekroczyc.Co do tego 2000+ wiem tylko ze jest to AIUHB

W takim przypadku pewnie bym wymienił - 2.15 GHz to ja mam na 1.5V ;) Zobacz ewentualnie jak kręci się ten 2000 AIUHB - pewnie lepiej niż ten Twój 1700.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry zesie tak przyklejam do posta,ale mam okazje wymienic za mala doplata (50zl) mojego Xp1700+ na takiego 2000+ AIUHB.Jak myslicie bycisne z tego te 2.4GHz ??

Sam miałem taką okazję... i zobacz co mam w dalszym ciągu w opisie ;) Ten 2000+ pracuje stabilniej, ale bardziej się grzeje. Napisz ewentualnie jakie są te obydwie porównywalne serie - i ta z 1700 i ta z 2000 - ja mogłem wymienić 1700 jak w podpisie na AXDA2000DUT3C AIUHB 0317MPMW - z dopłatą 10zł. Ale mimo to się nie skusiłem - stabilniejsza praca kosztem wyższych temperatur? Wolę już mojego 306 ;)

moj 1700+ to JIUHB0302 - kiszka straszna 2.15GHz przy 1.85V ciezko przekroczyc.Co do tego 2000+ wiem tylko ze jest to AIUHB

W takim przypadku pewnie bym wymienił - 2.15 GHz to ja mam na 1.5V ;) Zobacz ewentualnie jak kręci się ten 2000 AIUHB - pewnie lepiej niż ten Twój 1700.

No zapewne,ale mnie interesuje 2.4GHz (10x240),jak bedzie ponizej to to olewam i poczekam az wyjda jakies konkretne Bartony ktore beda smigaly przy takiej czestotliwosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zapewne,ale mnie interesuje 2.4GHz (10x240),jak bedzie ponizej to to olewam i poczekam az wyjda jakies konkretne Bartony ktore beda smigaly przy takiej czestotliwosci

... i bardzo dobrze ;) Ewentualnie jeśli masz możliwość to weź i przetestuj tego 2000+ - jak będzie się kręcił, to sobie zostaw - jak nie, to oddasz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zapewne,ale mnie interesuje 2.4GHz (10x240),jak bedzie ponizej to to olewam i poczekam az wyjda jakies konkretne Bartony ktore beda smigaly przy takiej czestotliwosci

... i bardzo dobrze ;) Ewentualnie jeśli masz możliwość to weź i przetestuj tego 2000+ - jak będzie się kręcił, to sobie zostaw - jak nie, to oddasz ;)

... i tak tez zrobie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...