Skocz do zawartości
rebik13

DFI Infinity NF SLI-M2/G i jej dziwny (przynajmniej dla mnie) problem...

Rekomendowane odpowiedzi

Siemaneczko, z góry wybaczcie jeśli temat był poruszany ale nigdzie go nie widziałem wcześniej a wujek Google nie chce zbytnio pomóc)

w czym tkwi problem, staram się postawić na nogi komputer który jest na MoBo DFI Infinity NF SLI-M2/G. komputer pewnego dnia umarł i nie chciał się sam wskrzesić więc postanowiłem go zachęcić nowym zalilaczem. ożył na jedno włączenie po czym mam powtórkę z rozrywki. przy podpiętych wszystkich kabelkach, przestał się uruchamiać, tzn. wciskając PB słyszę tylko ciche ,,kliknięcie" w zasilaczu, i nic poza tym.

Po odłączeniu 4pin z MoBo, i podłączając 6pin w karte graficzną, wszystko działa pięknie, poza tym że nie mam sygnału z grafiki do monitora. nie ma na tej płycie główniej niestety zintegrowanej grafiki żeby ew. pójść przez vga i zaktualizować BIOS, a mi skończyły się już pomysły co mogę jeszcze w tej kwestii wykombinować. Błagam, pomocy... przez najbliższą godzinę/dwie jestem ciągle przed komputerem więc gdyby znalazł się ktoś z głową pełną pomysłów, było by świetnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8pin? nie ma takiego gniazda ;p a sluchajcie, mam jeszcze takie pytanie. grafika bez podlaczonego zasilania z plyty, i bez dodatkowego (6cio pinowego) mimo wszystko dostaje z plyty jakies tam zasilanie bo radiator na niej dalej kreci... jest jakas opcja uruchomienia tej grafiki bez uzycia napiecia z plyty glownej? w sensie bez kabelka 4pin oddzielnie idacego z zasilacza do plyty glownej tak, zeby nadawala sygnal do monitora?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...