Skocz do zawartości
exodus.mc

wybór dysku twardego

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jako że złożyłem sobie kompa ze starymi dyskami odczuwam pewien dyskomfort w ich szybkości :)

 

Miejsca dużo nie potrzebuje (aktualnie mam 600GB) więc padło na 1TB. Waham się pomiędzy ST1000VX000 a ST1000DM003. Z opinii na cdrinfo widzę, że ST1000DM003 ładnie działa. Z kolei o ST1000VX000 nie mogę znaleźć żadnego info. Pomysł na ST1000VX000 pojawił się na podstawie obecnie najszybszego ST3000VX000 (ta sama seria, więc wydaje się, że i mniejszy musi być coś wart). Plusem ST1000VX000 jest jeszcze fakt, że to seria przeznaczona do pracy 24 h / dobę.

 

Za wszelkie opinie z góry dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jako że złożyłem sobie kompa ze starymi dyskami odczuwam pewien dyskomfort w ich szybkości Dołączona grafika

 

Miejsca dużo nie potrzebuje...

 

Nie myślałeś nad SSD? Można już kupić dobre dyski od ~250 (Vertex4, samsung 830) do 380zł (plextor m5s). A te HDD zostawić jako magazyn danych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie potrzebuje ssd. potrzebuje miejsca. ssd 1TB nie kupie.

 

szybszy dysk potrzebny pod wirtualki - niestety kilkuletnie 250 juz cieniutko wypada... waskie gardlo sie zrobilo. ssd pod wirtualki jest fajne, ale za szybko bym ten dysk ubil iloscia io.

 

ssd duzo mi nie da w systemie - nie korzystam z windowsa (lezy na jakiejs starej 80 na wszelki wypadek tylko)

Edytowane przez exodus.mc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...