Skocz do zawartości
Hubert

Prosba o pomoc w wycenie nietypowego sprzetu:)

Rekomendowane odpowiedzi

SIEMANKO!

 

chce sprzedac taki oto sprzet:

http://www.cdtv.org.uk/index.html

 

wiem,ze nie jest to jakis wypas,ale ma ciekawe funkcje i na pewno znajdzie sie jakis maniak na to;)

 

chce to opchnac na allegro(raz mi sie nawet udalo za 180 zl,ale facet sie nie wywiazal)

 

prosze o pomoc!! :twisted:

 

PS. mam do tego orginalna:

-myszke(czarna)

-joysticka(bezprzewodowy,czarny)

-klawiatura(czarna)

-monitor(bialy)

-wszystkie niezbedne kable(roznokolorowe)

 

DZIEKI!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem przez pewien czas taki sprzecik jeszcze mi instrukcja zostala .PL :) dobra rzecz do sluchania muzyczki.Mialem przez pewien czas taki sprzecik jeszcze mi instrukcja zostala .PL :) dobra rzecz do sluchania muzyczki, jeszcze troche w necie poszukac i moze mozna mp3 odpalic na tym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) i moze mozna mp3 odpalic na tym.

Oj na CDTV, ktora ma procesor Motorola MC68000 taktowany zawrotna czestotliwoscia 7.14 Mhz to raczej mp3 nie posluchasz, pamietam ze nawet przy MC68030 30 Mhz byly problemy z odtwarzaniem powyzszych :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwracam honor. Jak ja mialem amige (jakies 5 lat temu) to jeszcze takich rzeczy nie bylo (albo to ja nie mialem dostepu de netu :D). Ciekawe tylko ile taki MAS 3507D kosztuje ... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na twym miejscu to cudeńko to bym opchnął za 200 zł +VAT!!! Przez takie coś niektórzy po nocach nie śpią... :twisted: Wiesz... jakby co to zawsze ja mogę kupić...:))) [kiedy krecimy majsterszyksa:)??]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...