Skocz do zawartości
kaijitsu

TV 40/42" ~1600zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Szukam TV o przekątnej 40/42" do pokoju multimedialnego 8m2 z przeznaczeniem do grania na Xbox'ie + pracy z laptopem + streaming video z desktopów + oglądanie filmów w przyzwoitej jakości (telewizja N)

 

Wymagania:

- Przekątna od 40" do 42"

- Rozdzielczość FullHD

- Minimum 1 wyjście HDMI

- Minimalne smużenie w grach

 

Dobrze jaby było:

- USB do podłączenia dysku zewnętrznego/Pendrive oraz możliwość odtwarzania najpopularniejszych formatów video

- Możliwość podłączenia do sieci kablem lub poprzez wifi

- Wyjście VGA

 

Nie mam obiekcji co do marki, nie musi być to LED. Preferuje zakup przez internet. Unikam wszelkich saturnów, mediamarktów i innych "super" marketów gdzie wciskają to co im zalega a na 30 ustawionych TV obraz jest puszczany z jednego kabla słabej jakości.

 

Budżet około 1600zł.

 

Wiem, że kwota nie jest olbrzymia ale nie chcę przeznaczać na n-ty TV dużej kwoty. Mógłby ktoś doradzić coś ciekawego?

 

Mam na oku nast. modele:

http://www.morele.ne...e40d503-406471/

http://www.morele.ne...42cs460-466480/

 

 

Pozdrawiam

Edytowane przez kaijitsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmierzyłem wnękę w której będzie wisiał TV i 32" to będzie mało także przyjmijmy, że poszukuje 40/42". W takim razie oprócz tego samsunga nie ma nic ciekawego? Możliwość podłączenia do Internetu nie jest priorytetem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kompromisu. TV będzie w 80% swojego czasu wykorzystywany do xboxa, który renderuje przeważnie obraz w 1280x720 więc strata w jakości obrazu jest i tak. Filmy (fullhd) to będzie rzadkość w tym pokoju, do tego celu jest inny tv dlatego nie chcę przeznaczać na niego więcej jak 1600zł.

 

Ten UE40EH5020 wydaje się ciekawy, przejde się dzisiaj obejrzeć go na żywo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kablem to go podłączysz, ale o Wifi to zapomnij. Musisz dokupić adapter pod USB. A ten kosztuje ok 150 zł. Jak Ci nie zależy na Wifi i bajerach typu Smart TV to mozesz się pokusić o ten 5020. Ew. dołożyć do 5500 lub 6030, który ja posiadam. Ten mój ma 100hz matrycę. Z 3D nie musisz korzystać, a obraz dzieki 100 hz'om jest o wiele płynniejszy. Potwierdzone zresztą licznymi opinami na forum HDTV. 5500 i tym bardziej 5020 ma dość wolną matrycę. Może nie będzie Ci to tak przeszkadzać w grach, ale jest dość widoczne. Zwłaszcza w grach typu FPS. 1600 jak na 40' to ciut mało. 1900-1950 to takie optimum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie zwieksze budzet do 2k. Nie chce szalec bo to 3 tv w domu, ktory glownie bedzie wykorzystywany do xboxa. Kabel do internetu jest juz pociagniety wiec nie musi byc wifi. Dzieki za uwagi

 

Sent from my HTC Wildfire S A510e using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...