Skocz do zawartości
Baksju

Paka za 1300 do giercenia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Chciałem bratu wymienić stary sprzęt który nadaje się do kosza na coś, na czym w końcu będzie mógł odpalić jakieś granie Dołączona grafika budżet to ok 1300zł. Monitor 1680x1050 i w tą rozdzielczość celujemy bo w najbliższej przyszłości ekranu nie zmieni. Myślałem nad proponowanymi na PurePC częściami (bez dysku, ma już na sata a w tym budżecie ssd to za drogi wybór - kiedyś owszem)

 

Intel Celeron G860 BOX - 235zł

MSI B75MA-E33 - 199zł

MSI Radeon HD 7770 - 424zł

Nanya Elixir 4GB 1600 MHz - 78zł

Fortron HEXA 400W - 139zł

Lite-On iHAS124-04 - 67zł

SilentiumPC Brutus 410 Pure Black - 135zł

 

RAZEM: 1277+przesyłka

 

Pytania: czy odpali takie tytuły jak Battlefield 3/Crysisy/Far Cry 3? Nie chodzi mi tu o pełną płynność na ultra ale ogólnie miłą dla oka rozgrywkę? Czy lepiej darować sobie zakup kompa do gier w tej cenie? (uprzedzam: na obecnym nie ma co i tak siedzieć bo syff sakramencki, a budżet zamknięty na amen w 1300). I tak w ogóle co tutaj jest wąskim gardłem, procek czy grafa? Wziąć tańszego G550 i trochę lepszą grafę czy to co podałem będzie optymalne? Z góry dzięki!!

Edytowane przez Baksju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu masz zestaw alternatywny : http://www.arest.pl/konfiguracja-655220

 

Mobo Gigabyte lub alternatywnie Asus bo mają 3 lata gwarancji zamiast 2 u MSI.

Buda Cooler Master ma wyjście USB 3, do grafiki dołączony klucz na Far Cry 3 (do pobrania z sieci). Twój budżet i tak już jest przekroczony bo SilentiumPC Brutus 410 Pure Black zdrożało na Morele o 40 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...