Skocz do zawartości
Medivh

Windows 7 SP1 z uaktualnieniami / USBlyzer ?

Rekomendowane odpowiedzi

Padł mi dysk badsektorioza go dopadła nie da się już na nim pracować normalnie, muszę zainstalować nowego na nowym dysku niby pikuś sama instalacja 30 minut ale zanim ściągnie wszystkie uaktualnienia mina 2-3 dni poza tym szkoda mi limitu danych na to, znalazłem link na: http://www.msfn.org/board/topic/139877-post-sp1-updates-for-windows-7-updated-08012013/ windows z 8 stycznia 2013 jednak ściąga on wszystkie łatki oddzielnie do katalogu zamiast upchać wszystko do jednego zbiorczego. Powiem szczerze, że nie chce mi się bawić z RT seven lite żeby to upchać więc pytam tu czy ma ktoś może link do Windowsa 7 x64 z upchanymi aktualizacjami ?

 

Ps: Wolał bym sprawdzone linki a nie WindoVirusa co będzie mnie szpiegował i ukradnie klucz.

Edytowane przez Medivh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy w miarę aktualnego? Instalujesz z nośnika który dał Ci producent sprzętu jeśli to OEM. Jeśli nie, to z nośnika BOX. Nie ogarniam tego, bo ten obraz których chcesz pobrać może zawierać masę syfu i szpiegów. Pamiętaj że zaciąganie poprawek z innych lokalizacji niż MS to duże ryzyko. Nie wspomnę o zapisach samej licencji. Co w końcu chcesz instalować - win 7 czy 8? Na oba masz licencję?

Edytowane przez majster-bieda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy w miarę aktualnego? Instalujesz z nośnika który dał Ci producent sprzętu jeśli to OEM. Jeśli nie, to z nośnika BOX. Nie ogarniam tego, bo ten obraz których chcesz pobrać może zawierać masę syfu i szpiegów. Pamiętaj że zaciąganie poprawek z innych lokalizacji niż MS to duże ryzyko. Nie wspomnę o zapisach samej licencji. Co w końcu chcesz instalować - win 7 czy 8? Na oba masz licencję?

 

Licencje mam na Windows 7 Professional jednak jest to build 76xx czyli czysty goły windows, pobranie wszystkich poprawek jedna po drugiej zajmie mase czasu i "zje" mi cenne gigabajty transferu (mam tylko mobilny net), a może znajdę już gotowego z wgranymi wszystkimi aktualizacjami, pobrał bym go u znajomych bądz w pracy i zaoszczędzil bym czas.

 

Ten program ściaga łatki ze strony microsoftu a nie sam system, jednak upychać tego RT7 samemu mi sie nie chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz mobilny net to pewnie i komp jest mobilny. Nie lepiej skoczyć do kogoś kto ma jakiś sensowny net, podpiąć się i zassać wszystko jak leci? Nie wiem, jak chcesz... wydaje mi się że to trochę ryzykowny temat. Ściąganie windy z niewiadomo jakiej lokalizacji gdzie nie możesz zweryfikować tego przez MD5 to niepotrzebne ryzyko.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...