Skocz do zawartości
ProXimoPL

Wielki problem z HD 7950 pilne .

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dzisiaj zakupiłem radeona HD 7950 wersja vapor-x podłączyłem do komputera i niestety komputer nie rusza pokazuje się błąd B2 na LCD na płycie głównej czyli "Legacy Option ROM Initialization" na drugim komputerze komputer się uruchamia słychać kilka pipnięć i czarny ekran . Specyfikacja kompa to: -ASRock P67 pro 3 -i5 2500k -fortron fsp 460w (80+) Nie spodziewałem się że ta płyta będzie miała problem z tą grafą macie jakieś pomysły dlaczego tak się dzieje ?? bo nie mam pojęcia co począć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączyłem kartę u kolegi i karta działa więc odpada to że karta jest uszkodzona teraz pytanie czy to wina płyty czy zasilacza ?

 

Zasilacz Fortron FSP460-60GHN 460W

 

Zastanawiam się czy to nie jest wina przejściówek bo kolega miał z zasilacza 1x8 pin i 1x6 pin a ja mam tylko 1x6 pin i 1x8 pin z przejściówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do każdej z przejściówek na 6 czy 8 pin musisz podłączyć po 2 molexy. Najlepiej by było jakbyś pożyczył od kumpla zasilacz i na nim odpalił swojego kompa. Wtedy będziesz wiedział co sprawia problemy płyta główna czy twój zasilacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AsRock znimi sa problemy szybko się psują, szkoda nawet tego i5 2500k na tą płyte lepiej juz Msi lub Asus załatw będzie dobry do OC i stabilniejszy.Nie dziwę się ze zostałem zjechany przez was za taki komentarz .AsRock jest popularny i prawie wszyscy go mają. Ale to jest moje zdanie a nie złośliwość z mojej strony

Edytowane przez Aurora
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...