Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zastanawiam się nad kupnem dysku SSD o pojemności 128 GB, dysk będzie wykorzystany pod OS i 3ds max'a z V-ray'em, a także Inventora.

Pod obudową kryje się:

i7-950, Asus P6T6 WS Rev, trochę mało RAM'u, bo jak narazie 3x2GB OCZ'ta, i wszystko chłodzone Mugenem 3.

Zastanawiam się nad zainwestowaniem w:

- Samsung 830 128GB;

- Samsung 840 PRO 128 GB,

- OCZ Vertex4 128GB

ale dużo informacji na forum odnośnie tych dysków trochę mnie 'zawiesiło' Dołączona grafika

Proszę o radę, bo mam problem z wyborem,

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam ci Samsunga 830 w którego jestem posiadaniu od prawie roku.Większej różnicy między 840 nie ma.Praktycznie jest to nie do odczucia chyba że liczy się dla ciebie każda sekunda to wtedy opłaca się dopłacić.W innym wypadku lepiej tą kwotę przeznaczyć na coś przyjemniejszego ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja ci wyglądam na google ? Jak ktoś będzie chciał 830 to znajdzie na jakiejś przecenie bądź na wietrzeniu magazynów.Jak komuś zależy to i tak trafi na to co szuka.Zdaję sobie sprawę że 830 jest wycofana ze sprzedaży ale j/w często można trafić na promo czy wietrzenie i wtedy ta oferta jest najsensowniejsza.Wszystko zależy od priorytetów ot co ;] ps 840 wiele lepsza nie jest wiec jedyne o czym można by rozmawiać to vertex 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...