Skocz do zawartości
Efyr

Uruchamianie komputera z klawiatury USB - płyta Asus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ostatnio zmieniłem klawiaturę na bezprzewodową Logitecha. Wcześniej miałem jeszcze klawiaturę na PS/2, nowa jest wyłącznie na USB i tu leży problem.

Otóż na poprzedniej mogłem uruchomić komputer z klawiatury, w biosie jest możliwość ustawienia różnych kombinacji klawiszy, ale tylko dla klawiatury PS/2.

Nie ma takiej opcji dla klawiatury USB. Kombinowałem z różnymi ustawieniami, ale niestety nic nie wskórałem. Na internecie znalazłem podobne tematy dotyczące także innych płyt Asusa, ale niestety nie udało mi się znaleźć rozwiązania.

 

Nie moje, ale screeny z biosu takiej samej płyty:

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Ten drugi screen z innego modelu, u mnie nie ma opcji z myszką i modemem

 

Może ktoś miał podobny problem i udało mu się go rozwiązać, lub ma jakieś pomysły.

 

Płyta główna Asus p7h55-m pro

Edytowane przez Efyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukałem. Na starszych płytach pamiętam, że była do tego zworka na płycie. Tu niestety nie znalazłem nic o zworce, ani nie znalazłem takiej opcji w biosie. Chyba, że jest ona ukryta pod jakąś dziwną nazwą.

Edytowane przez Efyr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...