Skocz do zawartości
Sqter

ASUS P5B Dlx a DDR2 2x2048MB 1066MHz CL5 (5-5-5-15)

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz. Najpewniej zostaną ustawione jako 800MHz. Możesz się w BIOSie pobawić i je podkręcić do poziomu, który chcesz. Ale różnicy w wydajności jakiejś kolosalnej nie poczujesz więc proponuję ustawić te 800MHz i jakieś niskie timingi ;)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, @Klaus no może masz rację. No bo te moje teraz są kręcone na 920 i podniesione napięcie na 2.25V. Chciałem kupić szybsze żeby był stabilniejszy system bo teraz mam BlueSreeny jak gram. nie jestem guru w tych sprawach więc mogę sie mylić. Za wszelkie porady z góry dziękuję

narazie nie mogę sobie pozwolic na zmianę platformy

Edytowane przez Sqter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale wtedy zmniejszy sie podkręcenie procesora. Mój pomysł był taki, ze sprzedam swoje pamięci (3GB) , dołożę ze 150 zł i kupię 4GB szybszych pamięci. Nie będę musiał im dawać za duzych napięć więc nie będą się przegrzewać i może skończą się zwiechy. No i procesor pozostanie na 3.2GHz. Jeśli sie mylę proszę mnie poprawić. Blue Screeny pojawiają się jak dzieciaki grają w Minecraft a mi przy BF3.

Edytowane przez Sqter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już chcesz tkwić przy tym co masz, bardziej opłaca się zmienić procesor na E8400. Przy FSB 400MHz będziesz miał już 3,6GHz na budziku. Sam procesor wyraźnie wydajniejszy zegar w zegar względem twojego E6300.

Sprawdź tylko czy przy FSB 400MHz i napięciu do 2V na ram płyta i pamięć jest 100% stabilna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...