Skocz do zawartości
iRusty

Wiatraczki 120 i 140

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

na wstępie przepraszam za zaśmiecanie forum ale nigdzie nie moge znalzesc tematu o własnie tych wiatraczkach a powinien byc temat podzielony na rozmiary itp ale ja nie o tym heheh

 

otóż mam obudowe nową zakupiona 21.01 SilentiumPC Regnum L50 Pure Black jest zajebista wielka i wogole poza jednym ma glosne wiatraczki i chce je wymienic, z przodu chce zapakaowac 2x120mm i z tylu i na gorze jeden 120mm albo 140mm. Mam nadzieje ze mi pomozecie w wyborze tych wiatraczkow maja byc wydajne i ciche cena za jeden max 30-35 zl moge dac chyba ze beda naprawde wypasione za 40zl to tez nie problem :Dołączona grafika z przodu chcialbym aby wiatraczki swiecily sie na niebiesko

 

dziekuje za pomocDołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie? To co podałem to świetny wentylator z PWM, sporym przepływem powietrza i cichy. Ma śmigło jak 140mm, a otwory montażowe jak 120mm. Jeżeli ci się gdzieś nie mieści (ma 16x14cm) to polecam w to miejsce coś innego - dobry i tani arctic: http://www.sleeveking.pl/pl/p/Wentylator-Arctic-Cooling-Fan-F12/245

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to mi duzo nie pomogliscie Dołączona grafika

 

To może jeszcze napisz pod co podłączasz te wentylatory? Jeżeli pod płytę główną to sterujesz nimi jakoś ? Jakie mają obroty? Bo tak to można gdybac sobie. Cisza to pojęcie mocno względne... i bardzo uzależnione od szumów tła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiatraczki... FucDołączona grafika

 

Jako 120mm polece be Quiet! Silent Wings PURE. W 140mm nie gustowałem.

Niestety nie da się mieć wszystkiego - ciche i wydajne, w kwocie którą chcesz wydać. Te które podałem powinny dobrze się wstrzelić w Twoje oczekiwania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...