Skocz do zawartości
degel123

Jak podpiąć router ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Kupiłem router Airlive WL-5460AP ( dokładny opis tutaj : http://pl.scribd.com/doc/31765501/Airlive-WL-5460AP-Instrukcja )

W domu mam tylko komputer stacjonarny i telefon z wifi . Jak mam podpiąć router żebym mógł korzystać z internetu zarówno na komputerze jak i telefonie ? I czy wogole da rade ? Jesli nie to co musze zrobic ( kupic ) zeby dalo rade w miare malym koszcie Dołączona grafika Obecnie mam go podpietego tak że kabel od internetu jest podpiety w miejsce antenki , kabel od komputera podpiety do routera i dodatkowo do routera jest podpiety jeszcze kabel stwiching adapter . Co mam gdzie poprzepinac żeby dzialalo tak jak chce ? Beda +++++++

 

Temat jest zalozony po raz 2 gdyz w poprzednim nie dostalem dokladnej odpowiedzi na kazde pytanie zawarte w tekscie ;/

 

Mysle ze moj router jest jak kazdy inny wiec raczej powinno dac rade ;/ Prosze o pomoc !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"kabel od internetu jest podpiety w miejsce antenki" - że co?

Po pierwsze w jaki sposob łączysz sie z "internetem"?

a) Ethernet

b) Koncentryk

 

Odpowiedź:

a)

- Urządzenie ustawiasz w tryb Gateway.

- Przewód dostawcy podpinasz pod wejście LAN2,

- Komputer podpinasz pod port LAN1, przewodem skrosowanym.

- Telefonem łączysz się poprzez wifi.

- Konfiguracja w instrukcji.

 

b)

- Potrzeba dokupic modem na przewód koncentryczny lub wymienic urządzenie na inny AP lub Router posiadający wejście na przewód koncentryczny (złącze F).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...