Skocz do zawartości
Negatywny

LG LW579S - nie działające 3D.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem nowym posiadaczem telewizora LG LW579s. Wszystko działa bardzo dobrze. Filmy 3D w postaci mkv side by siede i over under działają bez problemu. Telewozor jest podpięty kablem HDMI 1.4 do radeona 7850. Problem zaczyna się, gdy chcę odpalić film blueray w postaci pliku ISO. Mountuje obraz alcocholem, odpalam total media theatre 5 albo power dvd 12 i choćbym nie wiem co robił nie jestem w stanie uzyskać obrazu 3D. Niby jakieś tam 3D jest, bo telewizor zaczyna wyświetlać dwa obrazy, ale są one przesuniętę względem siebie, tak, że nie pokrywają się. Obrazy wyświetlają się nie centralnie, tylko odsunięte od krawędzi pionowych o jakieś 3cm, jeden w jedną stronę, drugi w drugą. Jak ten obraz 3D każe się telewizorowi wyświetlać w 2D, czyli po prostu jak rozumiem wyświetlać tylko jedną z dwóch klatek, to dostajemy obraz i ciemny pas z jednego z boków. W telewizorze ustawiam obraz w formacie 1:1. W sterownikach karty graficznej (oczywiście najnowsze) rozdzielczość 1080p/60Hz/32bity, wyłączone praktycznie wszystko poza ITC. Odtwarzacze chyba nie mają problemu ze zmianą częstotliwości odświerzania na 24Hz podczas odtwarzania. Nie mam pojęcia już gdzie szukać problemu, wydaje mi się, że to wina telewizora, a to chyba bardzo nie dobrze jeśli nie realizuje on swojej najważniejszej funkcji. Pomoże ktoś? Dołączona grafika

 

Dodatkowe pytanie. Chciałbym tv podpiąć kablem optycznym do asusa xonara d2, ale xonar ma tylko wejście elektryczne, za to moja zintegrowana dźwiękówka ma optyczne połączenie (płyta asus p5nd). Czy to jest wejście czy wyjście czy to działa w obie strony? Czy mogę tej dźwiękówki użyć do odbierania połączenia po optyku, ale dalej wszystko przetwarzać asusem?

Telewizor obsługuje ARC, mam kabel HDMI 1.4, a radeon skutecznie wysyłał przez chwilę dźwięk do telewizora, czy może go również odbierać? Jak to zrobić?

 

I jeszcze: jaki format koloru pikseli mam ustawić?

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Negatywny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...