Skocz do zawartości
Gość Laki1231

Call of Duty BO 2 FXAA czy msaa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Laki1231

Jak w temacie które filtrowanie najlepsze? Może mi ktoś posegregować wszystkie te filtrowania od najgorszego do najlepszego? Bo nigdy nie wiem które lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tematu o BO2 nie ma ?!

http://forum.purepc....ny/page__st__30

 

Dla Twojej wiadomości to nie jest filtrowanie Dołączona grafika. Jeśli nie wiesz jak posegregować to włącz i sam sprawdź które najlepiej wygląda. Jeśli nie widzisz różnicy to daj sobie spokój.

Edytowane przez kaijitsu
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Laki1231

Ale się wysiliłeś w tym, poście dzięki.... i to jest FILTROWANIE ANIZOTROPOWE lub tzw. tekstur widzę wiesz mnie niż ja.

Edytowane przez Laki1231

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie i ja dowiedziałem się czegoś nowego. A ja ciemny myślałem do tej pory, że fxaa i smaa to metody antyaliasingu... jakiż ja głupi, o dzięki Ci olśniewający człowieku za wyjaśnienie......

Edytowane przez SpectatorX
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie wiem mnie od Ciebie. Skoro twierdzisz, że MSAA to filtrowanie anizotropowe to nawet nie próbuję zgadywać co według Ciebie to AF16x 8x itp. Wyjaśnij nam jeszcze inne pojęcia może czegoś nowego a zarazem ciekawego się dowiemy.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Laki1231

Jakbyście byli mądrzy to byście pomogli, w grze tak napisane więc tak pisze, i wiem że wygładza tylko krawędzie, a wasz poziom jest tak niski że ciężko wam odpowiedzieć, zaniżacie tylko poziom forum takimi komentarzami

 

... zjadacze rozmów wielcy a ciężko odp na proste pytanie, człowiek pisze żeby się dowiedzieć czegoś a nie czytać durne wypowiedzi

Edytowane przez Laki1231

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale się wysiliłeś w tym, poście dzięki.... i to jest FILTROWANIE ANIZOTROPOWE lub tzw. tekstur widzę wiesz mnie niż ja.

 

Pwooom.

 

 

Właśnie padła moja tolerancja na ciebie.

BB&NCB*

 

*Bye bye & Never Come Back.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...