Skocz do zawartości
Gość

HP Pavilon G6 2233sw z oferty Plus GSM z LTE

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Zastanawiam się nad kupnem laptopa HP Pavilion G6 tego w ofercie Plus GSM z modemem usb i ineternetem LTE,

koszta wydaja się ok, bo za 18GB transferu miesięcznie w taryfie dziennej, przy abonamencie 79zł (brutto) laptop kosztuje mnie 350zł,

jest to oferta trochę inna niż ta z Plus GSM, bo trochę od innego dostawcy ale też współpracującego z polkomtel sa

 

internet mobilny lte i tak chcę kupić, ale zastanawiam się nad samym laptopem,

 

nie mogę znaleźć w internecie żadnej recenzji, czyżby nikt go nie kupił ? przecież w ofercie plus gsm już jakiś czas jest.

Na allegro go sprzedają, ale żadnej recenzji , żadnej opinii na jakimś blogu, czy może nie umiem szukać?

 

problem w tym że G6 ma wiele konfiguracji, i nie ma żadnej recenzji dla takiej jak ta

 

 

Parametry techniczne laptopa HP Pavilion G6:

 

System Operacyjny: Microsoft Windows 8

Procesor: Intel Core i3-2370M - 2 rdzeniowy

Bateria: 6-cell

Karta graficzna: Intel HD Graphics 3000

Dysk twardy: 320 GB

Ekran: 15.6"

Pamięć RAM: 4 GB

WLAN: 802.11 b/g/n

Bluetooth: tak

USB: 2xUSB 2.0, 1xUSB 3.0

Czytnik kart pamięci: SD/SDHC/SDxC/ mmc

Złącza i interfejsy: port VGA, wejście na mikrofon, wyjście na słuchawki, RJ 45, HDMI, Kingston Lock Slot

Wbudowana kamera VGA

 

szukając po sklepie hp, wiem ze to model hp g6 2233sw http://h10025.www1.h...cname=c03540697

 

Czy ktoś z forumowiczów posiada / ma dostęp do takiego laptopa ?

Ciekawi mnie czy jako że w innych konfiguracjach jest z dedykowaną grafiką czy ta seria 22xx ma opcję żeby podłączyć kartę czy to wszystko wlutowane w płytę główną jest?

I generalnie jakąś opinię na temat sprzętu, parametry nie powalają, ale jak to sie ma do konkurencji w tym segmencie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...