Skocz do zawartości
Araulen

[Karta Graficzna] GTX 670 OC Gigabyte vs GTX 670 OC Asus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Stoję przed zakupem nowego komputera, wszystkie podzespoły mam dobrane, ale mam dylemat z kartą graficzną. Lepszy będzie 670 od Gigabyte OC czy OC od Asusa? Karty bardzo podobne. Wersja Top od Asusa miała niesamowite wyniki, ale ciężko ją zdobyć i jest bardzo droga. Jak to się ma ze zwykłą podkręconą wersją? Jak jest z temperaturami? Jak z awaryjnością? Kolega mnie od kilku dni cały czas namawia na Asusa, podobno ma dużo niższe temperatury i lepsze wyposażenie. Patrzyłem bezpośrednie porównanie i niby Asus jest wydajniejszy, ale nie za dużo. Jakby to się miało z dalszym podkręcaniem tych kart?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem u siebie ASUS GTX 670 OC również wersję TOP i Gigabyta OC z trzema wentylatorami. Gigabyte bardzo chłodna i świetnie się kręci jej wady to: lekko słyszalna pod obciążeniem oraz awaryjność wentylatorów. Asus w wersji TOP jest bardzo wydajny lecz przeglądając opinie w sklepach 3 z 10 szybko padły. Obecnie mam ASUSA w wersji OC 980 MHz karta nie ma wad po za tym że jej temp pod obciążeniem to 69C ale jest ultra cicha. Mój egzeplarz potrafi bez podnoszenia napięć pracować z takimi taktowaniami jak wersja TOP. Wybór należy do ciebie,.

Edytowane przez granat1166

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...