Skocz do zawartości
jarekxzz

Obciążenie komputera?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki dziwny problem z laptopem (Asus K50AF), mianowicie podczas odtwarzania filmów, czy muzyki, mam wrażenie jakby komputer "nie wyrabiał" i wszystkie wysokie tony są trochę zniekształcane, a w filmach słychać takie trochę trzeszczenie w głośnikach (niezależnie czy laptopowych czy podłączonych). Jak podłączam jakieś urządzenie pod usb to ten windowsowy dźwięk jest jakby puszczony w spowolnionym tempie (W zasadzie wszystkie windowsowe dźwięki "trzeszczą/charczą"). Do tego czasem wszystko spowalnia, nawet kursor myszki bardzo powoli się przesuwa, ale to przechodzi. O co może chodzić? Myślałem że może procesor się przegrzewa, ale ściągnąłem PCFan i chyba wszystko jest ok, ale nie znam się za bardzo na tych sprawach. Ma ktoś jakiś pomysł? Albo jak mogę dokładniej zdiagnozować czy wszystko jest ok?

 

Screen z PCFan - http://i45.tinypic.com/wl7h55.jpg

Screen z Everesta (pamięci) - http://i47.tinypic.com/2sb7ck1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ponownie uruchomić już sie nie chce. Przy ekranie ładowania windowsa wywala bluescreena i komputer od razu uruchamia się ponownie. Chyba padł system, podobna sytuacja miała miejsce jakieś 3 tygodnie temu i musiałem zawieźć go do serwisu, chyba teraz też muszę to zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...