Skocz do zawartości
iRusty

7970 Vapor-X Ghz edition

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

mam do was prośbę chciałbym zamontować wodne chłodzenie na moja kartę graficzna radeon 7970 Vapor-X Ghz edition dziala bardzo dobrze chlodzenie w stresie ma 66 stopni ale bardzo glosnia chodzi wtedy co mnie denerwuje obudowe mam SilentiumPC Regnum L50 Pure Black. prosze was o cały koszt i co jest mi potrzebne bo jestem ciemny jezeli chodzi o takie chlodzenie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sam to określiłeś - nie masz pojęcia o WC, więc może najpierw poczytaj trochę artów i złap odrobinę wiedzy na ten temat. Co z tego, że Ci powiemy, co potrzebne, przy WC trzeba się trochę na tym znać, inaczej możesz sobie mocno zaszkodzić (albo swojemu sprzętowi). A przy okazji wymaga sporo uwagi, nie można tego od tak sobie złożyć i zapomnieć o tym.

 

No i na tę kartę nie zamontujesz nic, poza małym uniwersalnym blokiem, ponieważ to niereferent i nie ma fullcoverów na to PCB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien, czy dostaniesz blok pod swoją grafę, ale ceny orientacyjnie :

 

Blok : 500zł

Chłodnica : 300zł

Pompka : 200zł

Wentylatory : 100zł

Rezerwuar : 100zł

Węże, złączki itp. : 100zł

 

SUMA : 1300zł

 

Wchodzisz w to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz tak nie strasz chłopaka.

 

Jeżeli bedzie uparty i bedzie polował na używane okazje np na alledrogo albpo na forum to myśle że poskłada zestaw za 300-400zł.

 

Jednak oczywiście na uzywanych no-namach i na pewno bez fullcovera.

 

Moja rada do autora tematu:

Jeżeli zadajesz takie pytania to na prawde sie w to nie pchaj. Trzeba miec wiedze i fundusze. Przede wszystkim wiedze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...