Skocz do zawartości
Tom Ha

The Witcher 3: Wild Hunt

Rekomendowane odpowiedzi

Nie śledzę za bardzo trailerów - a głównie gejmplejów - ale dziś pod nowym trailerem (na Fejsie) zauważyłem, że sporo ludzi narzekało na pogarszającą się grafikę w kolejnych zapowiedziach :D
Ktoś z Was też coś takiego zauważył, czy po prostu ludzie cierpią na gorączkę ubisoftową? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, mam polewkę z panikarzy / hejterów, wątpię, żeby twórcy tej zacnej gry stosowali brudne sztuczki swoich kolegów z Francji :D długo pracowali na swoją renomę i myślę, że nawet spora "dotacja" ze strony Sony / MS nie przekonałaby ich do obniżenia jakości PeCetowej wersji, tylko po to, żeby sztucznie napędzić sprzedaż konsol :)
Niemniej takie krzyki się dziś podniosły gdzieniegdzie i zrzucam to na karb ogólnej nerwicy, mnie osobiście Watch Dogs całkiem przypadło do gustu i nie zauważyłem nawet, że jakość była niższa od zapowiedzi sprzed roku, czy dwóch :)

Z zupełnie innej beczki, korzystając z okazji, że są tutaj miłośnicy Wieśka - ktoś się skusił na planszówkę może? Zastanawiam się, czy nie kupić dzieciakom (11 lat) i pograć z nimi, czy też nie polecacie, bo jest za prosta / wulgarna / nie warta swej ceny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z zupełnie innej beczki, korzystając z okazji, że są tutaj miłośnicy Wieśka - ktoś się skusił na planszówkę może? Zastanawiam się, czy nie kupić dzieciakom (11 lat) i pograć z nimi, czy też nie polecacie, bo jest za prosta / wulgarna / nie warta swej ceny?

 

Słyszałem, że jak na swoją cenę to wykonanie niestety bardzo średnie. Poza tym głównym zarzutem była mała interakcja między graczami - no ale to już co kto lubi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że jak na swoją cenę to wykonanie niestety bardzo średnie. Poza tym głównym zarzutem była mała interakcja między graczami - no ale to już co kto lubi.

Wykonanie jest spoko, natomiast gra jest dość płytka i nastawiona raczej na osoby lubiące niezbyt skomplikowane tytuły / zaczynające przygodę z planszówkami. Jeśli ktoś się spodziewał rozbudowanej gry przygodowej (co sugeruje cena), to się zawiedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=89317

Niech dopracują, przynajmniej na spokojnie się pogra w gta5.

 

O tym samym pomyślałem. Pierwotnie miałem odpuścić na razie GTA V z racji wydania W3, a tak problem sam się rozwiązał. BTW, jak myślicie, po ile będzie chodziło GTA? Jak zastanawiałem się nad zamówieniem na gramie preordera to było w okolicach 140, dziś wchodzę, to widzę 200, to jakiś żart?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mi trochę brzydko pachnie w związku z rzekomym insiderem, który na NeoGAFie napisał coś takiego jakiś czas temu:

 

 


PR is creating an overblown vision of a game that doesn’t exist while the team is in crazy crunch time for over a year now.

Well in the end it’s my words vs CDP PR. I mean why should you believe me if I have no solid evidence to show? But that’s kind of my point, CDP built a very good relationship with gamers and now it’s paying off as opposed to say EA. I do have inside knowledge, I did have contact with the game but again NDA and such plus I’m just a dude on the internet. My only point is that GAF should take everything CDP says with a grain of salt.

 

Just to sum up my messy line of thinking – don’t pre-order the game (especially on consoles). Wait for the reviews, then decide or don’t pay attention to a random dude on the internet and do what you want with your money.

 

Wiadomo, każdy może sobie napisać co chce, ale druga obsuwa zaczyna mi już śmierdzieć.

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie czas na GTA V, Dying Light, RE: Revelations 2, RE HD i pewnie kilka innych tytułów :) Jeszcze Wasteland 2  mam do nadrobienia xD
A Wieśka w maju i tak nie wydadzą, stawiam na jesień, rok po pierwszej obsuwie :] Kto w maju siedzi przed kompem / konsolą? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie m co gdybać, okaże się na premierę z czym mamy do czynienia. Po za tym niedoróbki były już widoczne w pokazanych gameplayach, gdzie postacie się blokowały. Dodatkowo na pclolu jest artykuł, gdzie jeden z przedstawicieli CDP mówił o rozrośnięciu się projektu (ponad 100h gry). Dobrze że przynajmniej starają się wszystko naprawiać przed premierą, a nie jak Ubi, odciąć kuponiki, wydać 2-3 łatki i następny "hit".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie zobaczymy. Zresztą, przecież i przy 1 i 2 części było masę błędów. Pamiętam, jak po kupnie 2 obiecałem sobie solennie 3 kupić już w wersji rozszerzonej, A sławetne ładowania lokacji w 1 części pamiętacie? Przestałem zwiedzać chaty chłopów, bo nie chciało mi się czekać na ładowanie lokacji ;) Wiedźmin jest fajną grą, ale swoje bolączki posiada. Obawiam się, że z 3 będzie nie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, konfig zawierający i5+GTX660/HD7870+8GB można złożyć za (circa) równowartość PS4, o co ta piana?

To jest 2K bite, więc wcale nie tak mało, a mówimy o minimum, które zwykle pozwala zobaczyć pokaz slajdów w koszmarnej jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, konfig zawierający i5+GTX660/HD7870+8GB można złożyć za (circa) równowartość PS4, o co ta piana?

 

Tyle że PS4 wydajnościowo trochę odstaje od GTX 660. CDP RED mógłby zderzyć minimalne wymagania PC z jakością jaką będą prezentować kaszlaki które mają nalepkę nextgenów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne rozstawienie GPU w zalecanych GTX 770 vs R9 290. Prawie że topowa karta od AMD wiadomo że jest wydajniejsza od 770.  Czyżby faktycznie na kartach od Nvidii gra działała lepiej.

I za to trzymam kciuki. Oby na SLI z 770tek grało się przyjemnie w 1080p. Tylko jeszcze broadwella-k kupię i może uda się w niego zagrać w dwa miesiące po premierze ;) Oby mi się Intel nie spóźnił i wydał te Broadwelle w lipcu.

Edytowane przez Gooralesko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne rozstawienie GPU w zalecanych GTX 770 vs R9 290. Prawie że topowa karta od AMD wiadomo że jest wydajniejsza od 770.  Czyżby faktycznie na kartach od Nvidii gra działała lepiej.

 

Możliwe, popatrz ze zestawili także gtx660 z hd7870 gdzie ten drugi jest wydajniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I za to trzymam kciuki. Oby na SLI z 770tek grało się przyjemnie w 1080p. Tylko jeszcze broadwella-k kupię i może uda się w niego zagrać w dwa miesiące po premierze ;) Oby mi się Intel nie spóźnił i wydał te Broadwelle w lipcu.

 

No już lecę po nowy procesor bo wieśka wydają.....

 

A tak na poważnie to mi gra się równie przyjemnie na 720p jak w 1080p.

A SLI to lipa wiadomo od dawna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...