Skocz do zawartości
Tom Ha

The Witcher 3: Wild Hunt

Rekomendowane odpowiedzi

Chodziło mi raczej o to że grafika w grach nie ma znaczenia,

Liczy się gameplay.

 

Jeżeli chodzi o mnie to mogą tego wieśka nawet odpicować

w rozdzielczości ultra HD 4K z AAx32 i siedmiokrotnym filtrowaniem 

ale jak gameplay mi nie siądzie

to po 5 min zostanie usunięty z dysku.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi raczej o to że grafika w grach nie ma znaczenia,

Liczy się gameplay.

(...)

 

W zeszłym roku popełniłem dwa błędy - W_D i CoD:AW. Dobrze że nie interesowało mnie AC:U. 

Tak gameplay ( polskie zapomniane tłumaczenie-neologizm: miodność ) jest istotny. Dlatego po czasie człowiek kupuje produkcje indie które mają mniejszy narzut niż przy premierze na Steam/Origin/Uplay ( przekreślone raczej nie wspierają niezależnych ekip ). Większą frajdę miałem ze starego Bastiona niż ostatniego niedorobionego CoD.

 

Boję się Meatboya - wiem że na tym bym wyłysiał. A że kocham swoją brodę i małe czoło - nijycha.

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już się nie tłumacz

 

 

A co ma się tłumaczyć. Mnóstwo ludzi tak robi skoro nie ma dem... 

 

Na razie nie martwę się o gameplay. Filmiki raczej napawają optymizmem, a ładna grafika to będzie miły dodatek. Mamy takie czasy że grafika przestała się liczyć. Mamy masę niedorobionych gier i często ze słabym gameplayem i/lub przeciętną grafiką.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymagania są dość wysokie, ale grafika idzie w parze. Więc sprzęt może będzie wykorszystany. Po za tym wymagania co do karty graficznej nie są aż tak wysokie. Wystarczy niby GTX 770, a jego koszt to  ok 900 zł na Allegro. Co procka  to myślę też że zwykły i5 też by sobie dał radę w zalecanych. Zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie mam czy na moim kompie dam rade  pograc w wiedzmina3 procesor AMD APU A4-6320 DUAL CORE 3,3 GHc l2 cache 1mb ,65w grafika MSI mb Sc FM2+ ,A78M-E35, 2xDDR 3Gb lan mATX dla mnie to tylko ciag cyfr i liczb ktore nic mi nie mowia prosba do kogos kto to ogarnia dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

APU ma zintegrowaną grafę HD8370D, ale to i tak dużo nie zmienia, nie wykluczone, że na minimalnych coś tam szarpnie tylko to może być pokaz slajdów też ze względu na dwa rdzenie/wątki, bo niby jakieś bf3, tomb raidery na tym odpalali. No i ciężko coś wróżyć skoro gry nie ma, najlepiej sprawdzić po premierze jakieś demo albo poczekać na większe testy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dawid Grzyb, Poniedziałek, 26 stycznia 2015, 16:01 @PCLab.pl
Spotkał nas zaszczyt, bo...

 

...jako członkowie dość skromnej grupy dziennikarzy dostaliśmy możliwość spróbowania swoich sił w grze Wiedźmin 3: Dziki gon. Mało tego – jako jedni z pierwszych na świecie, oczywiście wyjąwszy ludzi pracujących nad grą.

post-149226-0-79658100-1422287942_thumb.png

: )))))))))))))))))))))

Edytowane przez kwasior500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noooo skromna grupa, ja wiem, 50-60 osób łącznie z portalami których nazwę słyszałem pierwszy raz w życiu :) W skali narodu to może, ale w skali branży to tylko nieogarnięci się nie załapali. 

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy panowie, ale dla mnie dobrze jest. Mój monitor idzie tylko na 1680x1050 więc już komp będzie miał lżej a po drugie po coś w końcu kupiłem graty do LC :D, podkręci się to i owo i będzie dobrze. A jeśli jednak by nie było to zanim skończę "Weśka 2" to zdążą karty potanieć do tego poziomu, że uzbieram na 2x GTX970 xD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wy panowie, ale dla mnie dobrze jest. Mój monitor idzie tylko na 1680x1050 więc już komp będzie miał lżej a po drugie po coś w końcu kupiłem graty do LC :D, podkręci się to i owo i będzie dobrze. A jeśli jednak by nie było to zanim skończę "Weśka 2" to zdążą karty potanieć do tego poziomu, że uzbieram na 2x GTX970 xD.

 

Wierz mi - przed chwilą odpaliłem DA:I na kolejnej postaci do SP na nowej grafice. Wcześniej na GTX 660 musiałem siłować się z ustawieniami mid/high @900p. 

Obecne pierwsze wrażenia na 970 i 1080p@Ultra robią poważną robotę jeśli chodzi o odsłuch zajechanej płyty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moją wypowiedź należy brać z przymrużeniem oka. Ale jedno jest jeszcze nie pewne, jak zmiana opcji graficznych będzie wpływać na jakość grafiki, często jest tak, że najwyższe ustawienia zarzynają komputery ale często nic nie wnoszą do jakości lub bardzo mało. Ja np. często rezygnuję z wygładzania krawędzi czy filtrowania, obecnie pozwalają na to dość dokładne tekstury. Po prostu każdy gra na ile mu sprzęt pozwala ;). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noooo skromna grupa, ja wiem, 50-60 osób łącznie z portalami których nazwę słyszałem pierwszy raz w życiu :) W skali narodu to może, ale w skali branży to tylko nieogarnięci się nie załapali. 

 

+ zagranica ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...