Skocz do zawartości
Tom Ha

The Witcher 3: Wild Hunt

Rekomendowane odpowiedzi

Caleb opisywał w swojej relacji fakt że na sprzęcie na którym grał była jedna GTX 980'tka i były zwolnienia. Także jak w FHD na High zwalnia do 30 klatek lub mniej. Po dołożeniu karty może być płynniej ok 60 klatek z założenia. Ale czy do 4K to wystarczy.  Cóż przekonamy się jak wyjdzie gra. Mamy tu parę osób na forum co testuje SLI z 980. Jestem ciekaw ich relacji. Dla mnie 4K to jeszcze troszkę odległa przszłość. Bardziej celowałbym tu w 1440p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co trzeba mieć do 1440p i 30+ fps :) "Najzabawniejsze", że nawet monitory z synciem nie pomogą bo trzeba utrzymywać 30 klatek by działały.

 

W sumie jedyne co może pocieszać to spora szansa, że kompy w CDP zapewne używają referentów 980 , więc dobrze wykręcone 970 będzie blisko.

Edytowane przez Michaelius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Gamersyde można pobrać gameplay w lepszej jakości.

Teraz to miód na moje oczy.

Genialne cienie, efekty świetlne (czary itp), ogrom świata, drzewa, rośliny, trawa oraz gnące się drzewa na wietrze, promienie słoneczne, modele postaci jak i ich oteksturowanie robią wrażenie, potwory trochę mniej, ogólnie taki lepszy Wiedźmin 2. Na minus szczegóły takie jak mało realistyczna woda (zbyt efekciarska), niektóre obiekty z poprzedniej epoki (płoty itp.), wnętrza (przynajmniej te co na filmie) bez polotu. No i powinno to banglać na GTX 960 :)

Edytowane przez kwasior500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dlatego, że developują grę na 3 platformy na raz i wspólnym mianownikiem jest pad. Z tego co mówią w wywiadach to nie ma odzielnych wersji developerskich dla Xa czy PS4, tylko jedna, która oczywiście w jakichś detalach się różni. Więc mogli developować, testować itd wszystkie 3 wersje na padzie i nie była konieczna implementacja myszy i klawiatury, zostawili na koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytalem inna recenzje: http://www.witchersite.pl/component/content/article/26-news-wiedzmin-3/1132-wiedzmin-3-juz-gralismy.htmli tam pisza ze grali z detalami na ultra ustawionymi. Czyzby rozne redakcje dostawaly wieska z innymi ustawieniami?

Podejrzewam, że albo się walnął, albo źle zrozumiał. Grał na tym samym pokazie co wszyscy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że albo się walnął, albo źle zrozumiał. Grał na tym samym pokazie co wszyscy.

 

PCGamer.com też się walnął?

 

http://www.pcgamer.com/the-witcher-3-hands-on-my-god-its-full-of-bears/(podpis pod screenem).

 

BTW. Sebastian, mógłbyś się jakoś odnieść do uwag tego gościa o walce (szczególnie o kiepskiej detekcji trafień)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maja 4 miechy na optymalizacje i usuwanie bugów, a tych jest ponoc sporo. Oby mój komp udźwignął to w 30 klatkach na  high/ultra. 

Masz prawie najmocniejszą kartę na rynku i chciałbyś tylko 30fps? Zaiste niewielkie oczekiwania.  :)

IMO standardem powinno być 60fps w ultra@1080p bez dropów na najmocniejszym GPU czyli 980.

Wszystko poniżej będzie optymalizacyjnym crapem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PCGamer.com też się walnął?

 

http://www.pcgamer.com/the-witcher-3-hands-on-my-god-its-full-of-bears/(podpis pod screenem).

 

BTW. Sebastian, mógłbyś się jakoś odnieść do uwag tego gościa o walce (szczególnie o kiepskiej detekcji trafień)?

Screeny to są na pewno w Ultra :> Tylko, że to są screeny dorzucone do presspacka, nie uchwycone przez redakcje - to było zabronione :>

 

Sterowanie momentami bywało upierdliwe, pisałem o tym we wrażeniach i własnie detekcja trafień kulała. 

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Screeny to są na pewno w Ultra :> Tylko, że to są screeny dorzucone do presspacka, nie uchwycone przez redakcje -to było zabronione :>

 

Sterowanie momentami bywało upierdliwe, pisałem o tym we wrażeniach i własnie detekcja trafień kulała. 

 

W takim razie duża jest różnica między tym co widziałeś, a tymi screenami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno roślinność jest lepszej jakości, podobnie jak ostrość obrazu co zapewne zawdzięczamy 4k przekowertowanemu na 1080p i mocnemu AA. Graficznie jest fajnie, nie ma co drzeć szat, wiadomo że screeny to podretuszowane pocztówki. Na żywo i tak syci :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Nie ma co się czepiać szegołów. Ogólnie prezentuje się to bardzo ładnie. Więc podejrzewam że nawet na medium będzie przyzwoicie. Ja liczę że jakimś cudem zagram na high. W końcu mam monitor z rozdzielczością 1680x1050. Po za tym już dawno przestałem się jarać piekną graficzką bo ona nie jest najwazniejsza. Szykuje się hit roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam HD 7950, będę grał w 1440p i nie mam zamiaru zmieniać tej karty, bo na jaką? Zakładając, że za 550 zł bym ją sprzedał czy dokładając 200-300 zł można by kupić coś istotnie lepszego, chyba nie?

 

No i w 30 klatkach na sekundę grać nie zamierzam, zobaczymy na jakie kompromisy przyjdzie mi pójść. Co więcej, procesora G3258 z tej okazji także nie zamierzam zmieniać. Jestem bardzo z niego zadowolony w porównaniu do poprzedniego 4670K, prawie 6 stówek w kieszeni a różnice w moich zastosowaniach znikome.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, co kogoś obchodzą moje życzenia? Skąd miałbym to wiedzieć i co by to dla mnie miało wnieść?

 

Gdzieś była informacja, że do zainstalowania lub uruchomienia gry wymagany jest procesor z minimum czterema wątkami, czy to raczej na razie widzenie/głosy?

 

Bo minimalne wymagania to wymagania pod jakiś tam umowny standard ustawień i ilości klatek. Wiedźmina 2 można było zainstalować i odpalić mając włożoną kartę HD 5450, czyli słabszą niż obecne integry (tak, wykonałem taki eksperyment) choć jego "minimalne wymagania" były bez porównania wyższe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nie dajmy się zwariować". G3258 to obecnie najmocniejszy istniejący procesor 2-wątkowy x86.

 

Gdyby CDR posunęli się do sztucznego zablokowania możliwości instalacji (wymagającej przeedytowania lub podmiany któregoś z plików) zależnie od ilości fizycznych rdzeni lub wątków, byłby to strzał we własne kolano (w sensie piractwa).

 

A pewnie muszą mówić to co mówią, bo się pewnie obawiają, że z optymalizacja może im nie za bardzo wyjść lub choćby biorą to pod uwagę i się prewencyjnie bronią...

Edytowane przez adashi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to sobie zobacz jak ta dwurdzeniowa popierdułka radzi sobie w W2:

 

http://www.purepc.pl/procesory/jaki_procesor_kupic_wielki_test_100_procesorow_intel_i_amd?page=0,24

 

To jest procek stricte for fun, do zabaw w OC, a nie do grania w dzisiejszych czasach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...