Skocz do zawartości
Tom Ha

The Witcher 3: Wild Hunt

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie liczyli na grafikę z demo wersji :P oraz filmików .. a potem łapkują, bo im wypowiedzi nie pasują, jak ktoś ma inny pogląd, haha.

Większość ludzi grający w jedynkę, stawiają ją znaaaacznie wyżej fabularnie i rozrywkowo niż dwójkę, no ale z koniem kopać się nie należy.

Dla mnie osobiście Baldury, Torment i podobne znacznie bardziej mnie wciągnęły niż te hiper 3Dmaxy, w które również gram i nie powiem, niektóre są dobre, ale to nie to.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Słyszałem że wymagania gier są często zawyżane, byłbym wdzięczny za małą podpowiedź. Mój komputer to:


Intel Core i5-4440 CPU 3,10GHz,


8GB RAM


Radeon HD 7770


 


Czy na tym sprzęcie dam radę pograć w Wiedźmina 3 bez jakiegoś większego klatkowania? Jeśli nie to co KONIECZNIE trzeba by wymienić?


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+1

 

Już teraz patrząc po wypowiedziach dziennikarzy ja bym się wstrzymał z jakąkolwiek modernizacją. Najlepiej poczekać na nowe Radeony i ruch Nvidii.  Zresztą nikt nikogo nie zmusza by grał w max detalach. Ja się pocieszę średnimi jak gra ma być dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Witam. Słyszałem że wymagania gier są często zawyżane, byłbym wdzięczny za małą podpowiedź. Mój komputer to:

Intel Core i5-4440 CPU 3,10GHz,

8GB RAM

Radeon HD 7770

 

Czy na tym sprzęcie dam radę pograć w Wiedźmina 3 bez jakiegoś większego klatkowania? Jeśli nie to co KONIECZNIE trzeba by wymienić?

 

 

Poczekaj, popatrz co się będzie działo. Wystarczy mocniejsze GPU, ale patrząc na obecne ceny, zakup jest nierozsądny. Jak już W3 wyjdzie, wyjdą też (prawdopodobnie) nowe GF i Radeony, co powinno obniżyć ceny obecnych GPU.

Na tą chwilę nie ma co się rwać na niewiadome.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla ciekawych :D Takiego kompa sprzedają w Niemczech pod Wiśka 3,znaczy rekomendują go "Komputer pod Wiedźmina 3" z dopiskiem 

Hersteller: "Komplett PC The Witcher 3 : Wild Hunt inkl. GameKey"  Intel Core i7 4790 / 3.6 GHz - Gigabyte GA-Z97X Gaming 3 - Palit GTX970 JetStream / 4096 MB - 8 GB Corsair Vengance / PC1600 DDR3 - 120GB SSD Samsung 850 EVO - 2 TB WD Red WD20EFRX - Fractal Design Define R5 - 650W Corsair CS650 - ASUS DVD Brenner DRW-24F1ST

cena: 1278 Euro  :twisted2: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie przeraża jedno.

Na różnych forach/portalach widzę linki do porównań grafiki. Wygląda na to że optymalizacja to ogromne cięcie detali.

Mam tylko nadzieje że to trolling, lub niedomówienie (porównują high vs ultra) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cięcia grafiki napewno były. Ogólnie jak tak patrze na filmiki to tylko modele postaci wyglądają nieźle. Reszta jest taka sobie, ale jako całkokształt prezentuje się przyzwoicie.  Ważne by gra była dobra z jak najmniejszą ilością bugów, bo to dzisiaj największy problem w grach komputerowych.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niby tak. 

Wolę jednak by engine wgniatał w fotel i potęgował doznania z cudownej przygody.

Nawet jeśli grę odpalić miałbym na medium. 

Dzięki czemu za 2-3 lata mogę do tytułu podejść raz jeszcze (po upgradzie) i już na max detalach przeżyć to raz jeszcze.

Najgorsze co może być to " chcieliśmy by odbiór był taki sam na wszystkich platformach"

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niby tak. 

Wolę jednak by engine wgniatał w fotel i potęgował doznania z cudownej przygody.

Nawet jeśli grę odpalić miałbym na medium. 

Dzięki czemu za 2-3 lata mogę do tytułu podejść raz jeszcze (po upgradzie) i już na max detalach przeżyć to raz jeszcze.

Najgorsze co może być to " chcieliśmy by odbiór był taki sam na wszystkich platformach"

Dokładnie.

Osobiście Wieśka 2 w max ustawieniach przeszedłem dopiero miesiąc temu. 4 lata po premierze? Było warto. Nie pamiętam lepszej graficznie gry. Nowy Dragon Age wymięka. Odwzorowanie przyrody jest miodne. Widzę to dopiero teraz, bo w 2011 mogłem o tych detalach tylko pomarzyć, a komp nadal się na nim poci jak na żadnej innej grze.

Edytowane przez Szawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za "screen" wyżej. Co jak co, ale zwykły art work który wygląda jak namalowany przez studenta sztuki.

To już do redów kieruj pytania ;)

 

Mnie przeraża jedno.

Na różnych forach/portalach widzę linki do porównań grafiki. Wygląda na to że optymalizacja to ogromne cięcie detali.

Mam tylko nadzieje że to trolling, lub niedomówienie (porównują high vs ultra)

Z tego co śledzę temat, cięcia są spore, ale redzi nadal obiecują że po włączeniu ultra padniemy z zachwytu ... Nie wiem ile w tym prawdy.

Szkoda że Wiedźmin jest pod skrzydłami "nv" nie mam pojęcia jak to się odbije na kartach czerwonych.

Edytowane przez Catalyst

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie trzeba było by ciąć gdyby potrafili zrobić porządną optymalizację, spójrz chociażby na Inkwizycję, grafika miód malina a działa nawet na sprzęcie ze średniej półki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie trzeba było by ciąć gdyby potrafili zrobić porządną optymalizację, spójrz chociażby na Inkwizycję, grafika miód malina a działa nawet na sprzęcie ze średniej półki. 

 

Sorry ale przy >180h inkwizycji i dwóch postaciach początkowe ohy i achy ustępują miejsca jednak nadal to jest Frostbite3

A to miało swoją premierę  ( kulawą z resztą ) w BF4 także Twój argument leży i kwiczy :lol2:

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie trzeba było by ciąć gdyby potrafili zrobić porządną optymalizację, spójrz chociażby na Inkwizycję, grafika miód malina a działa nawet na sprzęcie ze średniej półki. 

 

Może i miód malina ale nadal nie ma startu do W3, wiec raczej kiepskie porównanie.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Zalecam ostrożność wypowiadając się o czymś czego niema, żeby oczekiwania nie przerosły rzeczywistości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Zalecam ostrożność wypowiadając się o czymś czego niema, żeby oczekiwania nie przerosły rzeczywistości.

 

Jak nie ma? To ciekawe co mój kumpel z cdp testuje od kilku miesięcy. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy dowiaduę się, że NV objęła "patronat" i dorzuca Gameworks jestem baaaardzo sceptyczny  że coś może ładnie wyglądać i dobrze chodzić. Zamierzam więc wyobrażać sobie W3 jako totalny crap i być przyjemnie zaskoczonym w chwili premiery :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...