Skocz do zawartości
Tom Ha

The Witcher 3: Wild Hunt

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to ze jak kupie wersje pudelkowa, to pozniej moge ja dopisac do konta gog? (przynajmniej wg. informacji na stronie sklepow, aby moc pozniej pobrac dlc). No i niektore sklepy robia nieladna zagrywke z dospiskiem +16dlc, skoro one sa darmowe :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wychodzi na to ze jak kupie wersje pudelkowa, to pozniej moge ja dopisac do konta gog? (przynajmniej wg. informacji na stronie sklepow, aby moc pozniej pobrac dlc). No i niektore sklepy robia nieladna zagrywke z dospiskiem +16dlc, skoro one sa darmowe :/

Przynajmniej nie rozmijają się z prawdą. Bo te 16 dlc dostaniesz z grą :lol:

Każdego Wiedźmina możesz dodać do goga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=DLLIuquUgnE

Ciekawe czy to cześć jakiegoś większego filmiku, wygląda na twórczość studia Bagińskiego.

 

TressFX (?)

vMnVsYv.gif

a tu chyba physX

oGZ9w9c.gif

 

ed. Zmieniłem filmik na rodzimą wersje. 

Edytowane przez DarthStan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem w końcu w tym muve. Pudełko musi być do kolekcji.

Chciałem w komputroniku bo mają 10zł taniej, ale odbiór osobisty prawie 13zł :lol2: Chyba upadli na głowę (kuriera za 9.90zł mają).

lol WTF?? jak można mieć odbiór osobisty płatny? :D:D chyba faktycznie im się coś powaliło ;]

Ja brałem w CDP wersję ze steelbookiem za 220 na PS4 ale z darmową dostawą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojawiaja sie jzu filmiki, np. znowu rojo =>

 

Zapowiada sie miodnie :D Grafika dla mnie tez bardzo dobra no i polski dubbing! <3

 

 

edit: angry joe, polecam przewinac pierzwsze ~10min

 

Przyczepic sie troche mozna do lodki i co chwile wlewania sie do niej wody, za to gigantyczny plus za walke na morzu :D ~17minuta filmiku

a jeszcze wiekszy za to ze potworki moga nam lodke rozwalic na srodku morza :D

Edytowane przez Quave
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy wersja pudełkowa ma te dodatki z wersji cyfrowej ? Pudełko zmówię po wypłacie.

Jeżeli chodzi Ci o te x16 DLC, nowe stroje fryzury i te <span style='color: red;'>[ciach&#33;]</span>ły to TAK, każda wersja - pudełko i digital je dostaną nawet jak kupisz po premierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak kupic i oplacic gre i dostac info ze masz 36h na oplacenie kolekcjonerki... Ciekawe czy da rade doplacic jedynie roznice albo anulowac podstawowa wersje.

Chętnie kupię Twoja edycję kol. Niestety na swoje rezerwację nie mam nadal możliwości kupna gry :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rock... strasznie zanudza w swoich filmikach, nie dotrwalem nawet do polowy. "Leje wode" zamiast podawac konkrety - pod pierwszym filmikiem z ~20min materialu ponad 10 o tym, ze rozmawial z bracmi co pracuja w CDPR, czym sie zajmuja, ze jak swietnie mu sie z nimi rozmawia, ze najchetniej to by ich w pompke paliwowa cmoknal. Dlatego z wszystkich filmikow co widzialem, najbardziej nakrecil mnie Rojo. AngryJoe tez sie nie psotaral wrzucajac jakis kiepski filmik (ale chyba jedyny z fragmentem na morzu z tych najnowszych).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...