Skocz do zawartości
Tom Ha

The Witcher 3: Wild Hunt

Rekomendowane odpowiedzi

Racja, żartuje - wszyscy płakali i jęki że Crysis nie pójdzie niosły się po całym necie. Tylko że developer miał jaja i olał te płacze, dzięki czemu Crysis przez długie lata był benchmarkiem i wyznaczał standardy w grafice.

W tym rzecz, że nie mieli jaj Crysis został też skrojony graficznie. Niewielka grupka osób nawet w PL miała dostęp do starszych buildów gry i mogą potwierdzić to o czym piszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj wieczora nie wyszukuje mi paczki w inpost. Ostatni status był, że paczka wyruszyła z sortowni głównej do miasta docelowego. Jak to wygląda u was?

 

Taptaptap Mlais M52

Tak samo, pewnie im baza od zapytań padła hehehhe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo, pewnie im baza od zapytań padła hehehhe

Cyt ze fanpage paczkomatów "przypominamy, że od wczoraj od godziny 22.00 wprowadzane są planowane zmiany w infrastrukturze serwerów, które zakończą się dziś o 22.00. W tym czasie nie będzie możliwe śledzenie przesyłek na naszej stronie" :)

 

Wysłano z mojej Moto G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno już wszystko na full https://www.flickr.com/photos/127773964@N03/sets/72157652536729480  (tamto to chyba był fake więc skasowałem obrazek) jednak widać z tych screenów, że kolory są bardziej klimatyczne.

Już są streamy z wersji ultra i patach 1.02, ale ja już wolę tego nie dotykać by nie popsuć sobie gry. Moja gtx660 powinna dać radę na medium, ale mocno myślę czy nie poczekać z grą i cieszyć się nią na nowej grafice...

Edytowane przez artymienek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od wczoraj wieczora nie wyszukuje mi paczki w inpost. Ostatni status był, że paczka wyruszyła z sortowni głównej do miasta docelowego. Jak to wygląda u was?

 

Taptaptap Mlais M52

 

uff paczka wciąż w drodze do miasta Odbiorcy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo się  nie bierze na serio tego typu porównywarek. Z ciekawości sprawdziłem i mając 8 GB RAM spełniam wymagania w 95%. Tak więc...

 

Trzeba czekać na testy Caleba.   Oby pamiętał o posiadaczach karty pokroju GTX 770/960 z 2 GB pamięci. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spodziewam się jaka będzie odpowiedź ale mimo wszystko spróbuję. Czy da radę rozsądnie zagrać na moim sprzęcie - core i3, msi 6850 cyclone 1 GB, 8 GB RAM. Monitor mam FHD...

Od dawna nie grałem w żadną premierę, wiem że grafika jest słaba ale może jest szansa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta jest ok 2x słabsza od GTX 660 no i 1GB ram w grafice, i3 to też szału nie robi, jeszcze zależy jaki.

Najlepiej po prostu poczekaj do pierwszych testów, te kilka dni, pojawią się "podobne konfigi" i będziesz miał pewność, czy jest sens kupić i grać, czy jednak upgrade grafy konieczny.

 

Jak będzie się skalowała jak Śródziemie Cień Mordoru to jest szansa, ale ja by raczej patrzył na wymagania jak dla AC Unity z lepszą optymalizacją.

 

Nic, te kilka dni wytrzymasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe na tym całym Can you run it, wyświetla mi ze nie spełniam nawet minimalnych bo proc zły... olo 

 

U mnie też wykazuje, że proc za słaby :biggrin:

 

Za to 750Ti wystarczy jako minimum.

 

O kant rozbić takie testowanie.

 

 

1384392400_1431939689_thumb.jpg

Edytowane przez leven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli spokojni mogą być ci co maja Titana X ;)

 

ciekawostka że r9 285 jest szybszy niż r9 280X

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paczkomaty FTW!

 

Przyszedł SMS: "Czy słyszysz ten galop? To Twój premierowy Wiedźmin, który zbliża się już do Paczkomatu. Kod odbioru otrzymasz tuż po godz. 23.00. Bądź gotów!"

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co teraz każdy  będzie wrzucał tu swój konfig z pytaniem czy pójdzie. Ludzie poczekajcie do premiery. Caleb obiecywał test, więc z pewnością weźmie pod uwagę i te słabsze karty, a może nawet nas zaskoczy i zrobi  test na większej ilości kart również tych jeszcze starszych z 1GB na pokładzie.  Czekam cierpliwie i jestem dobrej myśli. Jak będzie ok to tego samego dni klikam kup teraz na aukcji i obym w piątek miał już swoją grę. 

 

W takich wypadkach przydaje się demo.  I mogę szczerze napisać że jak będę miał wątpliwości to pierw zaopatrzę się się w inne "demo" o ile będzie dostępne. Nie lubię się rozczarować. Ostatnio kupiłem GTA V w ten sposób, po testach "dema" i nie żałuję ani złotówki.  Fajnie jakby Wiedźmin 3 był równie dobrze zoptymalizowany, albo chociaż poprawili to z jakimś patchem, bo grafika jest ładna, ale powinna działać na komputerach niższej klasy niż to co podają w rekomendowanych.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.geforce.com/whats-new/guides/the-witcher-3-wild-hunt-graphics-performance-and-tweaking-guide

 

 

 

 

http://www.pcgamer.com/witcher-3-graphics-options-performance-and-settings/

 


Low, Medium and Ultra settings
I've put together a quick gallery at the top of the page highlighting differences between the low, medium and ultra presets built into the graphics options. You'll need to view them full-size to see the difference, especially if you're looking for the gap between medium and ultra settings.

The Witcher 3 looks surprisingly good on medium settings, which is good news if you don't have a mega-rig. The low setting preset looks okay in these still shots, but there's a lot of foliage and character pop-in that's very distracting when the game's in motion. Textures on NPCs, particularly clothing, suffer on low settings, and you'll notice some blurriness at medium. At ultra the foliage is plumper and there's a lot more of it. A lot of the high-end effects, like HBAO+ postprocessing and ultra shadows, are very subtle improvements for a noticeable framerate hit. The game still looks great even if you can't put everything up to ultra
.
We'll get into some more detailed framerate tests as our review progresses, but here's how it performs up on my office machine—GTX 970 GPU, i5-2500K CPU (4x3.3GHz), 16GB RAM.

Ultra: 40 - 50 FPS, dropping to near 30 in some conversations. Disabling HairWorks immediately adds 5-10 FPS, dropping shadows down to from ultra to high in addition gives smooth close-to-60 performance.
Medium: 70-100 FPS
Low: 100-120 FPS

Edytowane przez thuGG
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe ile ramu W3 bedzie zabierał bo jak widze jakieś testy to wszędzie maja po 16GB w kompach :zonk:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...